„Zakup i dostawę pomocy edukacyjnych i dydaktycznych na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 6 w Łodzi”
Zamawiający Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawę pomocy edukacyjnych i dydaktycznych na potrzeby Specjalnego Ośrodka…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 394 616 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=654, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,5 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
26 maja 2023
Termin ofert: 5 czerwca 2023 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: częściowo rozstrzygnięty
01 sierpnia 2023
4 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
11 marca 2024
- Wykonanie umowy
11 marca 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 marca 2024
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
11 marca 2024
Otwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000191678 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Dziewanny 24 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Łódź |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 91-866 |
| 1.4.4.) | Województwo | łódzkie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL711 - Miasto Łódź |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@blind.edu.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://blind.edu.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-6ba4054d-fbbf-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00239887 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-03-11 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00235782 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Tak |
| 3.4.) | Nazwa projektu lub programu | Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | „Zakup i dostawę pomocy edukacyjnych i dydaktycznych na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 6 w Łodzi” |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część nr I - Sprzęt elektroniczny i oprogramowanie (Małymi Kroczkami) |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 30200000-1 - Urządzenia komputerowe |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 31710000-6 - Sprzęt elektroniczny 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne 32342100-3 - Słuchawki 32351000-8 - Akcesoria do sprzętu dźwiękowego i wideo 42962000-7 - Urządzenia drukujące i graficzne |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-07-26 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 5 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | COPYDREAM Krzysztof Dąbrowski |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7322175051 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Łagiewnicka 56A |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Zgierz |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 95-100 |
| 4.3.6.) | Województwo | łódzkie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 106027,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00335930/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-07-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 106027 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.