Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Zakup i dostawę pomocy edukacyjnych i dydaktycznych na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 6 w Łodzi”

Zamawiający Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawę pomocy edukacyjnych i dydaktycznych na potrzeby Specjalnego Ośrodka…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6Łódź, Łódzkieopublikowano 11 marca 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 219 767 zł
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

6 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000191678

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Dziewanny 24

1.4.2.)Miejscowość

Łódź

1.4.3.)Kod pocztowy

91-866

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@blind.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://blind.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6ba4054d-fbbf-11ed-b70f-ae2d9e28ec7b

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00239903

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-03-11

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00235782

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Regionalny Program Operacyjny Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 współfinansowany ze Środków Europejskiego Funduszu Społecznego

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

„Zakup i dostawę pomocy edukacyjnych i dydaktycznych na potrzeby Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 6 w Łodzi”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr III - Pomoce sensoryczne (Małymi Kroczkami)

W skład wyposażenia z Części nr III wchodzą:

− Wodospad świateł – 1 szt.
− Ściana wodna – 1 szt.
− Deska na kółkach - deskorolka terapeutyczna – 2 szt.
− Kołyska - deska równoważna bez punktu zatrzymania – 1 szt.
− Walec drewniany twardy – 1 szt.
− Deska rotacyjna – 1 szt.
− Drewniany pulpit z lustrem do ćwiczeń grafomotorycznych – 1 szt.
− Mata rehabilitacyjna – 2 szt.
− Obręcz z kulkami – 1 szt.
− Piłka sensoryczna z kolcami – 2 szt.
− Piłeczka sensoryczna z geometrycznymi figurami – 3 szt.
− Leżąca ósemka z kulkami – 1 szt.
− Dysk sensoryczny do siedzenia i balansowania – 1 szt.
− Woreczek z piaskiem do gimnastyki – 6 szt.
− Woreczek do ćwiczeń z granulkami – 10 szt.
− Dyfuzor zapachowy /Urządzenie do aromaterapii – 1 szt.
− Zestaw olejków do dyfuzora /urządzenia do aromaterapii – 1 szt.
− Zestaw klocków sensorycznych z ruchomym wnętrzem – 1 szt.
− Zestaw lustrzanych kul – 2 szt.
− Zestaw Płynna sensoryczna mata – Koła – 1 szt.
− Loteryjka z podmuchem – 1 szt.
− Rzeka z wyspami -ścieżka sensoryczna – 1 szt.
− Platforma sensoryczna klocki cegły – 1 szt.
− Wibrujący masażer – żółw – 1 szt.
− Piłeczki manipulacyjne –zestaw – 1 szt.
− Pokrowce na piłeczki manipulacyjne (dedykowane do pozycja wyżej) – 1 zestaw
− Piasek kinetyczny naturalny – 1 szt.
− Podłoga interaktywna – 1 szt.

Zakup finansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020 Projekt pn. Małymi Kroczkami, nr umowy RPLD.11.01.03-10-0004/21-00

3.9.)Główny kod CPV

39162100-6 - Pomoce dydaktyczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

37520000-9 - Zabawki

37524100-8 - Gry edukacyjne

39162000-5 - Pomoce naukowe

48190000-6 - Pakiety oprogramowania edukacyjnego

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

42900000-5 - Różne maszyny ogólnego i specjalnego przeznaczenia

31710000-6 - Sprzęt elektroniczny

33711140-0 - Środki zapachowe

24920000-9 - Olejki eteryczne

37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-12

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

PH ENERGIA S.C. P. WIELGO H. WIDOMSKI

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 260779849

4.3.3.)Ulica

WARSZAWSKA 151, NIP PL9591956722

4.3.4.)Miejscowość

Kielce

4.3.5.)Kod pocztowy

25-547

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

44731,09 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00335930/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-07-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

44731,09 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39162100-6Pomoce dydaktyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 767 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
78 551 zł354 999 zł
Rozstęp międzykwartylowy
276 448 zł
Źródło próbki
CPV 39162100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
78 551 zł
Mediana
219 767 zł
Górny kwartyl
354 999 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 6 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39162100-6 (Pomoce dydaktyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.