Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
312 800 zł
Umowa zawarta
29 lutego 2024
Okres realizacji
od 1 marca 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 312 785 zł – 312 800 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 0% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Kwalifikacje i doświadczenie osób zgodnie z swz40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa cateringowa polegająca na przygotowywaniu, dostarczaniu i wydawaniu posiłków dzieciom z oddziałów przedszkolnych w SP im. M. Szarka w Grabiu, zlokal. pod adresami: Brzegi 234, Grabie 243.

Zamawiający Szkoła Podstawowa im. Macieja Szarka w Grabiu (Grabie, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa cateringowa polegająca na przygotowywaniu, dostarczaniu i wydawaniu posiłków…”, wybierając ofertę wykonawcy Hotel Zajazd Celtycki. Wartość umowy: 312 800 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
312 800 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    07 grudnia 2023

    Termin ofert: 15 grudnia 2023 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 marca 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Hotel Zajazd Celtycki (Podłęże), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 312 800,00 zł (umowę zawarto 29 lutego 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 312 785,28 zł do 312 800,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 marca 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MACIEJA SZARKA W GRABIU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 351389061

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

XX

1.5.2.)Miejscowość

Grabie

1.5.3.)Kod pocztowy

32-002

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

spgrabie@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.spgrabie.edupage.org

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ba9e180c-954c-11ee-ba3b-4e891c384685

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa cateringowa polegająca na przygotowywaniu, dostarczaniu i wydawaniu posiłków dzieciom z oddziałów przedszkolnych w SP im. M. Szarka w Grabiu, zlokal. pod adresami: Brzegi 234, Grabie 243.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ba9e180c-954c-11ee-ba3b-4e891c384685

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00238128

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-03-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00531412/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Usługa cateringowa polegająca na przygotowywaniu, dostarczaniu i wydawaniu posiłków dzieciom z oddziałów przedszkolnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00539434

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/TP/23

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

191522,59 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa cateringowa polegająca na przygotowywaniu, dostarczaniu i wydawaniu posiłków dzieciom z oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej im. Ma-cieja Szarka w Grabiu, zlokalizowanych pod adresami: Brzegi 234, Grabie 243. Pełna treść w swz

4.5.3.)Główny kod CPV

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

312785,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

312800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

312800 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hotel Zajazd Celtycki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6831618214

7.3.3)Ulica

Zakrzów 343

7.3.4)Miejscowość

Podłęże

7.3.5)Kod pocztowy

32-003

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-02-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

312800 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-03-01 do 2024-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55523100-3Usługi w zakresie posiłków szkolnyc…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
376 000 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł1 008 596 zł
Rozstęp międzykwartylowy
793 596 zł
Źródło próbki
CPV 55523100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
376 000 zł
Górny kwartyl
1 008 596 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa im. Macieja Szarka w Grabiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Grabie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 312 800 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55523100-3 (Usługi w zakresie posiłków szkolnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hotel Zajazd Celtycki (Podłęże). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.