Dystrybucja energii elektrycznej do obiektów i jednostek Gminy Gierałtowice
Zamawiający Zespół Szkolno- Przedszkolny w Chudowie (Chudów, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dystrybucja energii elektrycznej do obiektów i jednostek Gminy Gierałtowice”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 598 477 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=43, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,1 ofertaograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
10 wpisów- Wynik: wybrano wykonawcę
28 grudnia 2021
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 stycznia 2023
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
16 lutego 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 lutego 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 lutego 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
22 lutego 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
23 lutego 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
04 marca 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
05 marca 2024
1 wykonawca - Wykonanie umowy
18 marca 2024
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zespół Szkolno- Przedszkolny w Chudowie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 367992840 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Szkolna 52 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Chudów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 44-177 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL229 - Gliwicki |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 323011531 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | spchudow@op.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.spchudow.edupage.org |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-d97dea76-5754-11ec-8c2d-66c2f1230e9c |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2024/BZP 00231397 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2024-03-05 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00303581/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dystrybucja energii elektrycznej do obiektów i jednostek Gminy Gierałtowice |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest dystrybucja energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego w okresie od 01.01.2022r. do 31.12.2022r. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 65310000-9 - Przesył energii elektrycznej |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2021-12-06 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2022-01-01 do 2022-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | TAURON DYSTRYBUCJA S.A. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | NIP: 611-020-28-60 |
| 4.3.3.) | Ulica | Podgórska 25a |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Kraków |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 31-035 |
| 4.3.6.) | Województwo | małopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 17304,33 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2021/BZP 00333926/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2022-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 7949,50 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.