Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dystrybucja energii elektrycznej do obiektów i jednostek Gminy Gierałtowice

Zamawiający Gminna Biblioteka Publiczna w Gierałtowicach (Gierałtowice, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dystrybucja energii elektrycznej do obiektów i jednostek Gminy Gierałtowice”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gminna Biblioteka Publiczna w GierałtowicachGierałtowice, Śląskieopublikowano 16 lutego 2024
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 582 836 zł
Konkurencyjność
~1,1 oferta
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

10 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gminna Biblioteka Publiczna w Gierałtowicach

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 272536400

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Ogrodowa, 47

1.4.2.)Miejscowość

Gierałtowice

1.4.3.)Kod pocztowy

44-186

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL229 - Gliwicki

1.4.7.)Numer telefonu

322011511

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dyrektor@biblioteka.gieraltowice.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.biblioteka.gieraltowice.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d97dea76-5754-11ec-8c2d-66c2f1230e9c

2.2.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00206384

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2024-02-16

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00303581/01

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Dystrybucja energii elektrycznej do obiektów i jednostek Gminy Gierałtowice

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dystrybucja energii elektrycznej do obiektów Zamawiającego w okresie od 01.01.2022r. do 31.12.2022r.

3.9.)Główny kod CPV

65310000-9 - Przesył energii elektrycznej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2022-02-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2022-01-01 do 2022-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

TAURON DYSTRYBUCJA S.A.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 611-020-28-60

4.3.3.)Ulica

Podgórska 25a

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

31-035

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

3061,47 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2021/BZP 00333926/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2022-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

2359,78 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Sekcja 6

Informacje dodatkowe

umowa dotyczy Gminnej Biblioteki Publicznej w Gierałtowicach

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

65310000-9Przesył energii elektrycznej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
582 836 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
313 864 zł873 024 zł
Rozstęp międzykwartylowy
559 161 zł
Źródło próbki
CPV 65310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
313 864 zł
Mediana
582 836 zł
Górny kwartyl
873 024 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminna Biblioteka Publiczna w Gierałtowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gierałtowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 65310000-9 (Przesył energii elektrycznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.