Unieważniono wszystkie części postępowania6 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Unieważniona
    Część 5
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie opiekuna40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług opiekuńczych (zwykłych) dla podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Godkowie (2).

Zamawiający Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Godkowie (Godkowo, Warmińsko-Mazurskie) opublikował wynik postępowania „Świadczenie usług opiekuńczych (zwykłych) dla podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 280 190 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~1,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 6 części postępowania. Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINNY OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W GODKOWIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170006692

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

14

1.5.2.)Miejscowość

Godkowo

1.5.3.)Kod pocztowy

14-407

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL621 - Elbląski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gops.ksiegowosc@godkowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.godkowo.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-db101b73-d09e-11ee-a3b5-e25d731b0da9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług opiekuńczych (zwykłych) dla podopiecznych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Godkowie (2).

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-db101b73-d09e-11ee-a3b5-e25d731b0da9

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00228881

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-03-04

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00048097/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługi opiekuńcze

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00212686

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

GOPS.261.2.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

13519,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

13519,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

20279,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

13519,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

20279,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.)Główny kod CPV

85312100-0 - Usługi opieki dziennej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych

85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.)Wartość części

20279,30 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu do części 1, 2, 3, 4, 5, 6 nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu do części 1, 2, 3, 4, 5, 6 nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu do części 1, 2, 3, 4, 5, 6 nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 9

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu do części 1, 2, 3, 4, 5, 6 nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu do części 1, 2, 3, 4, 5, 6 nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W postępowaniu do części 1, 2, 3, 4, 5, 6 nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

85312100-0Usługi opieki dziennej
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
280 190 zł
Próbka: 34 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 911 zł550 853 zł
Rozstęp międzykwartylowy
345 942 zł
Źródło próbki
CPV 85312· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
204 911 zł
Mediana
280 190 zł
Górny kwartyl
550 853 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Godkowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Godkowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 85312100-0 (Usługi opieki dziennej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.