Wynik częściowy: umowy w 5 z 9 części, 4 unieważniono9 części
Łączna wartość umów
652 623 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    118 803 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    225 844 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3preparaty do żywienia 1
    Wartość umowy
    50 018 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    256 567 zł
    1 oferta
  5. Unieważniona
    Część 5pierwiastki śladowe
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  6. Unieważniona
    Część 6witamina B1
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  7. Unieważniona
    Część 7wapnia glukonian
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
  8. Umowa zawarta
    Część 8siarczan magnezu
    Wartość umowy
    1391 zł
    2 oferty
  9. Unieważniona
    Część 9sodu chlorek
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 9 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa preparatów do żywienia pozajelitowego (ZP-02/2024)

Zamawiający Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa preparatów do żywienia pozajelitowego (ZP-02/2024)”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 652 623 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
652 623 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 9 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 stycznia 2024

    Termin ofert: 19 stycznia 2024 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    27 lutego 2024

    1 oferta3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 9 części: w 5 wybrano wykonawcę, 4 unieważniono.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: BAXTER POLSKA Sp. z o.o. (części 1, 3); FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o. (części 2, 4); URTICA Sp. z o.o. (część 8).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 652 622,83 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012298697

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Cegłowska 80

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-809

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

iwona.jasinska@bielanski.med.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bielanski.med.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalbielanski.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa preparatów do żywienia pozajelitowego (ZP-02/2024)

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-080c39ff-afbe-11ee-a66a-5e0e9a75a9a0

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00221556

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-02-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2021/BZP 00319542/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.15 Dostawa mieszanin do żywienia pozajelitowego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00026294

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-02/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

worki żywieniowe 1.

4.5.3.)Główny kod CPV

33692200-9 - Produkty do żywienia pozajelitowego

4.5.5.)Wartość części

109832,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

worki żywieniowe 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

33692200-9 - Produkty do żywienia pozajelitowego

4.5.5.)Wartość części

213520,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

preparaty do żywienia 1.

4.5.3.)Główny kod CPV

33692200-9 - Produkty do żywienia pozajelitowego

4.5.5.)Wartość części

42183,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

preparaty do żywienia 2.

4.5.3.)Główny kod CPV

33692200-9 - Produkty do żywienia pozajelitowego

4.5.5.)Wartość części

255648,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

pierwiastki śladowe

4.5.3.)Główny kod CPV

33692200-9 - Produkty do żywienia pozajelitowego

4.5.5.)Wartość części

11089,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

witamina B1

4.5.3.)Główny kod CPV

33692200-9 - Produkty do żywienia pozajelitowego

4.5.5.)Wartość części

3840,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

wapnia glukonian

4.5.3.)Główny kod CPV

33692200-9 - Produkty do żywienia pozajelitowego

4.5.5.)Wartość części

9000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

siarczan magnezu

4.5.3.)Główny kod CPV

33692200-9 - Produkty do żywienia pozajelitowego

4.5.5.)Wartość części

2332,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

sodu chlorek

4.5.3.)Główny kod CPV

33692200-9 - Produkty do żywienia pozajelitowego

4.5.5.)Wartość części

690,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

118802,59 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

118802,59 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

118802,59 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BAXTER POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8271818828

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

118802,59 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

225844,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

225844,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

225844,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5212935353

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

225844,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

50018,15 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

50018,15 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

50018,15 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BAXTER POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8271818828

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

50018,15 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

256566,96 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

256566,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

256566,96 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5212935353

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

256566,96 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Cena najkorzystniejszej oferty (14.790,60 zł) przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia (11.976,00 zł).

Sekcja 23

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.

Sekcja 24

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.

Sekcja 25

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 26

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1390,93 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

3136,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1390,93 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 27

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

URTICA Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8942556799

7.3.4)Miejscowość

Wrocław

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 28

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1390,93 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 29

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnej oferty niepodlegającej odrzuceniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33692200-9Produkty do żywienia pozajelitowego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
705 602 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
447 255 zł5 288 175 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 840 920 zł
Źródło próbki
CPV 33692· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
447 255 zł
Mediana
705 602 zł
Górny kwartyl
5 288 175 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Bielański im. Ks. J. Popiełuszki Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 652 623 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33692200-9 (Produkty do żywienia pozajelitowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BAXTER POLSKA Sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.