Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
540 111 zł
Umowa zawarta
31 stycznia 2024
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia cząstkowego40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH I DROBNEGO SPRZĘTU BIUROWEGO

Zamawiający Wojskowa Akademia Techniczna (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH I DROBNEGO SPRZĘTU BIUROWEGO”, wybierając ofertę wykonawcy Papirus art. piśmienne i biurowe. Wartość umowy: 540 111 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Wojskowa Akademia TechnicznaWarszawa, Mazowieckieopublikowano 1 lutego 2024
Wartość umowy
540 111 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Papirus art. piśmienne i biurowe (Łowicz).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 540 110,82 zł (umowę zawarto 31 stycznia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wojskowa Akademia Techniczna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 012122900

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-908

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@wat.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wat.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://wat.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA ARTYKUŁÓW BIUROWYCH I DROBNEGO SPRZĘTU BIUROWEGO

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b0d7d040-9e5b-11ee-948d-82b0c04ef850

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00085582

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-02-01

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00170899/17/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.8 Dostawa artykułow biurowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00561012

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

222/DZZ/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów biurowych i drobnego sprzętu biurowego, w tym: długopisów, flamastrów, spinaczy, ołówków, taśm, zszywek.

4.5.3.)Główny kod CPV

30190000-7 - Różny sprzęt i artykuły biurowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30192121-5 - Długopisy kulkowe

30192125-3 - Pisaki

30197000-6 - Drobny sprzęt biurowy

30192131-8 - Ołówki automatyczne

30192130-1 - Ołówki

30197220-4 - Spinacze do papieru

39292000-5 - Tabliczki szkolne lub tablice z powierzchniami do pisania lub rysowania lub przybory

30192000-1 - Wyroby biurowe

30197300-9 - Otwieracze do listów, zszywacze i dziurkacze

30197100-7 - Zszywki, gwoździki z szerokim łebkiem, pinezki kreślarskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

540110,82 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

540110,82 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

540110,82 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Papirus art. piśmienne i biurowe

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

PL8341109972

7.3.4)Miejscowość

Łowicz

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

540110,82 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30190000-7Różny sprzęt i artykuły biurowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
287 878 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
158 257 zł408 035 zł
Rozstęp międzykwartylowy
249 777 zł
Źródło próbki
CPV 30190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
158 257 zł
Mediana
287 878 zł
Górny kwartyl
408 035 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojskowa Akademia Techniczna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 540 111 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30190000-7 (Różny sprzęt i artykuły biurowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Papirus art. piśmienne i biurowe (Łowicz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.