Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
102 010 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 11.1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy (w miarę pojawiających się potrzeb) artykułów żywnościowych wraz z transportem oraz wniesieniem do pomieszczenia magazynowego w siedzibie Zamawiającego, tj. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Stefan
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 21.1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy (w miarę pojawiających się potrzeb) artykułów żywnościowych wraz z transportem oraz wniesieniem do pomieszczenia magazynowego w siedzibie Zamawiającego, tj. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Stefan
    Wartość umowy
    16 400 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 31.1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy (w miarę pojawiających się potrzeb) artykułów żywnościowych wraz z transportem do siedziby Zamawiającego, tj. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Stefana Żeromskiego Jaworznie. Część III artykuły ogó
    Wartość umowy
    54 960 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 41.1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy (w miarę pojawiających się potrzeb) artykułów żywnościowych wraz z transportem oraz wniesieniem do pomieszczenia magazynowego w siedzibie Zamawiającego, tj. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Stefan
    Andrzej Burakowski· Tychy
    Wartość umowy
    30 650 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

SUKCESYWNE DOSTAWY WRAZ Z TRANSPORTEM ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH W 2024R

Zamawiający Szkoła Podstawowa nr 6 im. Stefana Żeromskiego w Jaworznie (Jaworzno, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „SUKCESYWNE DOSTAWY WRAZ Z TRANSPORTEM ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH W 2024R”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 102 010 zł. Złożono 5 ofert.

Łączna wartość umów
102 010 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    14 grudnia 2023

    Termin ofert: 21 grudnia 2023 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    19 stycznia 2024

    3 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: WIDAN Polska Sp. z o.o. Spółka komandytowa (część 2); SIGMA A.Sikorski, M.Sikorski spółka jawna (część 3); Andrzej Burakowski (część 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 102 009,86 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 IM. STEFANA ŻEROMSKIEGO W JAWORZNIE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000729215

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

LIPOWA, 24

1.5.2.)Miejscowość

Jaworzno

1.5.3.)Kod pocztowy

43-600

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22B - Sosnowiecki

1.5.7.)Numer telefonu

32 7629275

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@sp6.jaworzno.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sp6.jaworzno.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-09180562-9a59-11ee-953e-c2ea26915e21

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

SUKCESYWNE DOSTAWY WRAZ Z TRANSPORTEM ARTYKUŁÓW ŻYWNOŚCIOWYCH W 2024R

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-09180562-9a59-11ee-953e-c2ea26915e21

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00052377

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00552318

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SP6.1.3.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

138038,91 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy (w miarę pojawiających się potrzeb) artykułów żywnościowych wraz z transportem oraz wniesieniem do pomieszczenia magazynowego w siedzibie Zamawiającego,
tj. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Stefana Żeromskiego Jaworznie. Część I Świeże warzywa i owoce. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku nr 3a

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.5.)Wartość części

31569,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy (w miarę pojawiających się potrzeb) artykułów żywnościowych wraz z transportem oraz wniesieniem do pomieszczenia magazynowego w siedzibie Zamawiającego,
tj. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Stefana Żeromskiego Jaworznie. Część II Mrożone artykuły spożywcze i ryby.
Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku 3b

4.5.3.)Główny kod CPV

15896000-5 - Produkty głęboko mrożone

4.5.5.)Wartość części

18267,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy (w miarę pojawiających się potrzeb) artykułów żywnościowych wraz z transportem do siedziby Zamawiającego,
tj. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Stefana Żeromskiego Jaworznie. Część III artykuły ogólnospożywcze ( sypkie, koncentraty, przyprawy, desery, nabiał,jaja). Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku 3c

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15400000-2 - Oleje i tłuszcze zwierzęce lub roślinne

03142500-3 - Jaja

15500000-3 - Produkty mleczarskie

15600000-4 - Produkty przemiału ziarna, skrobi i produktów skrobiowych

15820000-2 - Sucharki i herbatniki; wyroby piekarskie i ciastkarskie o przedłużonej trwałości

15830000-5 - Cukier i produkty pokrewne

15840000-8 - Kakao; czekolada i wyroby cukiernicze

15850000-1 - Produkty z ciasta makaronowego

15870000-7 - Przyprawy i przyprawy korzenne

4.5.5.)Wartość części

57772,41 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy (w miarę pojawiających się potrzeb) artykułów żywnościowych wraz z transportem oraz wniesieniem do pomieszczenia magazynowego w siedzibie Zamawiającego,
tj. Szkoła Podstawowa nr 6 im. Stefana Żeromskiego Jaworznie. Część IV mięso świeże i wędliny. Szczegółowy opis zamówienia znajduje się w załączniku 3d

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.5.)Wartość części

30430,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Do postępowania nie złożono żadnej oferty

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

0

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

0 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 9

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16399,54 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17298,45 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16399,54 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 10

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

WIDAN Polska Sp. z o.o. Spółka komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8952012233

7.3.3)Ulica

ul. Jasińskiego 32E

7.3.4)Miejscowość

Przemyśl

7.3.5)Kod pocztowy

37-700

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 11

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16399,54 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-02 do 2024-06-30

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54960,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

0 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54960,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SIGMA A.Sikorski, M.Sikorski spółka jawna

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6322027522

7.3.3)Ulica

Martyniaków 15

7.3.4)Miejscowość

Jaworzno

7.3.5)Kod pocztowy

43-600

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54960,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-02 do 2024-06-30

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

30650,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

32664,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

30650,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Andrzej Burakowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

646000174

7.3.3)Ulica

Katowicka 180

7.3.4)Miejscowość

Tychy

7.3.5)Kod pocztowy

43-100

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

30650,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-02 do 2024-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15300000-1Owoce, warzywa i podobne produkty
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
219 806 zł
Próbka: 40 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
157 678 zł527 106 zł
Rozstęp międzykwartylowy
369 428 zł
Źródło próbki
CPV 15300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
157 678 zł
Mediana
219 806 zł
Górny kwartyl
527 106 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Podstawowa nr 6 im. Stefana Żeromskiego w Jaworznie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jaworzno.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 102 010 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15300000-1 (Owoce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WIDAN Polska Sp. z o.o. Spółka komandytowa (Przemyśl). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.