Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Firma Produkcyjno - Handlowa "Podzamcze" Stanisław Much a-Słomski· Gorlicemała firma
Wartość umowy
432 489 zł
Umowa zawarta
2 stycznia 2024
Okres realizacji
do 28 czerwca 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 432 489 zł – 436 930 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE OBIADÓW DLA MZS NR 5 W GORLICACH ORAZ PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE CAŁODZIENNYCH POSIŁKÓW DLA ODDZIAŁÓW MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 5 W BUDYNKU MZS 5 GORLICACH

Zamawiający Miejski Zespół Szkół nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Gorlicach (Gorlice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE OBIADÓW DLA MZS NR 5 W GORLICACH ORAZ PRZYGOTOWYWANIE I…”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Produkcyjno - Handlowa "Podzamcze" Stanisław Much a-Słomski. Wartość umowy: 432 489 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
432 489 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    24 listopada 2023

    Termin ofert: 4 grudnia 2023 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    19 stycznia 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Produkcyjno - Handlowa "Podzamcze" Stanisław Much a-Słomski (Gorlice), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 432 489,00 zł (umowę zawarto 2 stycznia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 432 489,00 zł do 436 930,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 czerwca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miejski Zespół Szkół nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Gorlicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 490533165

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul.Krakowska 5

1.5.2.)Miejscowość

Gorlice

1.5.3.)Kod pocztowy

38-300

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

(018) 35 25 301

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

mzs5.gorlice@o2.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://mzs5.gorlice.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/852283

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE OBIADÓW DLA MZS NR 5 W GORLICACH ORAZ PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE CAŁODZIENNYCH POSIŁKÓW DLA ODDZIAŁÓW MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 5 W BUDYNKU MZS 5 GORLICACH

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9ce10db1-89d8-11ee-b55a-a22b2d7f700e

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00051373

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00317618/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE OBIADÓW DLA MZS NR 5 W GORLICACH ORAZ PRZYGOTOWYWANIE I WYDAWANIE CAŁODZIENNYCH POSIŁKÓW DLA ODDZIAŁÓW MIEJSKIEGO PRZEDSZKOLA NR 5 W BUDYNKU MZS 5 GORLICACH

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00512179

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

MZS5- 2/23/230/07/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

433458,33 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.1.Przedmiotem zamówienia jest świadczenie

a) usługi żywienia dzieci i młodzieży tj. przygotowanie, dowiezienie, podanie posiłku w formie obiadu 2-daniowego składającego się z zupy, drugiego dania, kompotu i owocu lub warzywa uczniom w Miejskim Zespole Szkół nr 5 w Gorlicach, b) usługi żywienia dzieci przedszkolnych z oddziałów Miejskiego Przedszkola nr 5 mieszczącego się w Miejskim Zespole Szkół nr 5 w Gorlicach, tj. przygotowanie, dowiezienie, podanie posiłku w formie śniadania, obiadu 2-daniowego składającego się z zupy, drugiego dania, kompotu i owocu lub warzywa oraz podwieczorku. 1.2. Szacunkowa ilość zamawianych posiłków w okresie realizacji umowy to: a) około 300 obiadów dziennie dla uczniów szkoły i obejmuje cały zakres realizacji zadania (łącznie 31 200 obiadów). Liczba ta jest szacunkowa, w związku z czym zastrzega się, że ilość posiłków może ulec zmianie. Wskazana zmiana może nastąpić na skutek zmniejszenia liczby posiłków tj. w przypadku nieobecności uczniów w szkole lub zmniejszeniu się liczby uczniów wymagających pomocy lub też na skutek zwiększenia liczby posiłków tj. w przypadku zwiększenia się liczby uczniów, b) około 50 kpl. pełnego wyżywienia przedszkolnego (śniadanie, obiad i podwieczorek) dziennie i obejmuje cały zakres realizacji zadania (łącznie 6 250 kpl.). Liczba ta jest szacunkowa, w związku z czym zastrzega się, że ilość kpl. posiłków może ulec zmianie, jak również może ulec zmianie ilość poszczególnych posiłków (śniadanie, obiad, podwieczorek) wchodzących w skład 1 kpl. Wskazana zmiana może nastąpić na skutek zmniejszenia liczby posiłków tj. w przypadku nieobecności dzieci w przedszkolu lub zmniejszeniu się liczby dzieci przedszkolnych wymagających pomocy lub też na skutek zwiększenia liczby posiłków tj. w przypadku zwiększenia się liczby dzieci w przedszkolu.

4.5.3.)Główny kod CPV

55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55524000-9 - Usługi dostarczania posiłków do szkół

55523100-3 - Usługi w zakresie posiłków szkolnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

432489 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

436930 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

432489 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Produkcyjno - Handlowa "Podzamcze" Stanisław Much a-Słomski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

492700779

7.3.3)Ulica

ul. gen. L. Okulczyckiego

7.3.4)Miejscowość

Gorlice

7.3.5)Kod pocztowy

38-300

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

432489 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-06-28

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55520000-1Usługi dostarczania posiłków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
214 019 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
37 935 zł419 882 zł
Rozstęp międzykwartylowy
381 947 zł
Źródło próbki
CPV 55520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
37 935 zł
Mediana
214 019 zł
Górny kwartyl
419 882 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zespół Szkół nr 5 im. ks. Jana Twardowskiego w Gorlicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gorlice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 432 489 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55520000-1 (Usługi dostarczania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Firma Produkcyjno - Handlowa "Podzamcze" Stanisław Much a-Słomski (Gorlice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.