Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
201 483 zł
Umowa zawarta
2 stycznia 2024
Okres realizacji
od 2 stycznia 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 201 483 zł – 208 015 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawy mięsa i wędlin

Zamawiający Powiat Świecki - Dom Pomocy Społecznej Gołuszyce (Gołuszyce, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawy mięsa i wędlin”, wybierając ofertę wykonawcy Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska". Wartość umowy: 201 483 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
201 483 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" (Pruszcz), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 201 483,00 zł (umowę zawarto 2 stycznia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 201 483,00 zł do 208 015,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 2 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT ŚWIECKI - DOM POMOCY SPOŁECZNEJ GOŁUSZYCE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000295343

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

26

1.5.2.)Miejscowość

Gołuszyce

1.5.3.)Kod pocztowy

86-120

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL618 - Świecki

1.5.7.)Numer telefonu

523320019

1.5.8.)Numer faksu

523320019

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@dps.csw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dps-goluszyce.rbip.mojregion.info/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/863686

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawy mięsa i wędlin

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-577c6387-99a4-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00045239

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00057843/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawy mięsa i wędlin na 2024

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00549591

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DF/2236/03ZP/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

244715,90 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są Dostawy mięsa i wędlin dla Domu Pomocy Społecznej w
Gołuszycach
w ilościach określonych przez Zamawiającego w zestawieniu ilościowo – wartościowym
stanowiącym załącznik do niniejszej specyfikacji. (załącznik 2)
Zamówienie obejmuje sukcesywne dostawy mięsa i wędlin według zamówień składanych przez
Zamawiającego, do magazyn żywności w siedzibie Zamawiającego, w okresie 12 miesięcy od
dnia podpisania umowy. Zamówiony towar należy dostarczyć i wyładować siłami i na koszt
wykonawcy do magazynu zamawiającego.
Dostawy odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach między 7:30 a
8:30 rano, na podstawie zamówień telefonicznych składanych w dniu poprzednim. Zamawiający
zastrzega sobie prawo zamówienia każdej minimalnej partii towaru i nie określa się żadnej
minimalnej ilości ani wartości jednorazowej dostawy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do
zamawiania poszczególnych asortymentów z dokładnością do 0,1kg. Dostarczane mięso i
wędliny muszą być świeże, nie mrożone, pozbawione obcych zapachów, uszkodzeń osłonek,
opakowań, bez nalotów, zasinienia, zazielenienia, bez lepkości. Organoleptycznie bez zarzutu.
Wyprodukowane i dostarczone zgodnie z wymogami SANEPIDU i systemu HACCAP i zgodnie z
przepisami weterynaryjnymi PIW. Przedmiot zamówienia przedstawiony w ofercie winien być
zgodny z Polskimi Normami. Każdy dostarczony asortyment, każda partia dostawy musi być
dostarczona w oryginalnych nieuszkodzonych opakowaniach opatrzonych datą przydatności do
spożycia, nazwą, składem surowcowym, nazwą i adresem producenta, w języku polskim. Nie
dopuszcza się dostarczania towaru, którego termin przydatności do spożycia jest bliski dacie
dostawy. Wykonawca musi posiadać wszelkie przewidziane prawem dokumenty weterynaryjne
na pochodzenie i ubój zwierząt, które zostały wykorzystane do przygotowania asortymentu
dostawy i udostępnić je na żądanie Zamawiającego lub służb do tego uprawnionych. Asortyment
mięsa nie może być pozyskany ze sztuk chorych. W wędlinach oznaczonych w zestawieniu
ilościowo wartościowym nie dopuszcza się obecności MOM – mięsa oddzielonego
mechanicznie.

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15112000-6 - Drób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

201483,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

208015,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

201483,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

000339129

7.3.3)Ulica

Dworcowa 8/1

7.3.4)Miejscowość

Pruszcz

7.3.5)Kod pocztowy

86-120

7.3.6.)Województwo

kujawsko-pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

201483,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-02 do 2024-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Świecki - Dom Pomocy Społecznej Gołuszyce prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gołuszyce.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 201 483 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Gminna Spółdzielnia "Samopomoc Chłopska" (Pruszcz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.