Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
106 268 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    52 200 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    54 068 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Polance Wielkiej w 2024 r.

Zamawiający Zespół Szkolno-przedszkolny w Polance Wielkiej (Polanka Wielka, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Polance Wielkiej w…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LASKLOPOL" Halina Dudek Roman Dudek. Łączna wartość umów: 106 268 zł. Złożono 4 oferty.

Łączna wartość umów
106 268 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LASKLOPOL" Halina Dudek Roman Dudek za łącznie 106 267,50 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 4 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY W POLANCE WIELKIEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 367993844

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Długa 14

1.5.2.)Miejscowość

Polanka Wielka

1.5.3.)Kod pocztowy

32-607

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.5.7.)Numer telefonu

33 84 88 800

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariatprzedszkole1@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.przedszkolepolanka.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1c1d10a1-99ae-11ee-9ee7-e2087ac16d09

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa artykułów żywnościowych do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego
w Polance Wielkiej w 2024 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1c1d10a1-99ae-11ee-9ee7-e2087ac16d09

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00033601

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-12

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00550264

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP 1/12/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa mięsa drobiowego i wyrobów - barwa mięsa świeżego powinna być bladoróżowa do czerwonej, soczyste, barwa, zapach, konsystencja, powierzchnia i przekrój mają świadczyć o świeżości produktu, wędliny konsystencja ścisła, barwa na przekroju jasno różowa, smak i zapach charakterystyczny dla mięsa peklowanego, parzonego i użytych przypraw, dopuszczalne pojedyncze skupiska galarety.

Podane ilości w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ) są wielkościami szacunkowymi, które mogą ulec zmianie w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

66211,43 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup i dostawa mięsa i wyrobów wędliniarskich - barwa mięsa świeżego powinna być bladoróżowa do czerwonej, soczyste, barwa, zapach, konsystencja, powierzchnia i przekrój mają świadczyć o świeżości produktu, wędliny konsystencja ścisła, barwa na przekroju jasno różowa, smak i zapach charakterystyczny dla mięsa peklowanego, parzonego i użytych przypraw, dopuszczalne pojedyncze skupiska galarety.

Podane ilości w Formularzu asortymentowo-cenowym (Załącznik nr 2 do SWZ) są wielkościami szacunkowymi, które mogą ulec zmianie w zależności od aktualnych potrzeb Zamawiającego.

4.5.3.)Główny kod CPV

15000000-8 - Żywność, napoje, tytoń i produkty pokrewne

4.5.5.)Wartość części

66862,95 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

63180,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LASKLOPOL" Halina Dudek Roman Dudek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7370005631

7.3.3)Ulica

Tarnowska 8 c

7.3.4)Miejscowość

Limanowa

7.3.5)Kod pocztowy

34-600

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

52200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-01 do 2024-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

54067,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

63330,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

54067,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LASKLOPOL" Halina Dudek Roman Dudek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7370005631

7.3.3)Ulica

Tarnowska 8 c

7.3.4)Miejscowość

Limanowa

7.3.5)Kod pocztowy

34-600

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

54067,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-01 do 2024-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15000000-8Żywność, napoje, tytoń i produkty p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
304 373 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
200 467 zł564 482 zł
Rozstęp międzykwartylowy
364 016 zł
Źródło próbki
CPV 15000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
200 467 zł
Mediana
304 373 zł
Górny kwartyl
564 482 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkolno-przedszkolny w Polance Wielkiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Polanka Wielka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 106 268 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15000000-8 (Żywność. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "LASKLOPOL" Halina Dudek Roman Dudek (Limanowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.