Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
313 557 zł
Umowa zawarta
14 grudnia 2023
Okres realizacji
do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa i przesył gazu ziemnego wysokometanowego w roku 2024 do budynków Politechniki Opolskiej”.

Zamawiający Politechnika Opolska (Opole, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i przesył gazu ziemnego wysokometanowego w roku 2024 do budynków Politechniki…”, wybierając ofertę wykonawcy PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o. o. Wartość umowy: 313 557 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Politechnika OpolskaOpole, Opolskieopublikowano 10 stycznia 2024
Wartość umowy
313 557 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,1 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o. o. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 313 557,46 zł (umowę zawarto 14 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail