Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
346 820 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Sukcesywne dostawy mięsa i wędlin
    Wartość umowy
    152 996 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 3Sukcesywne dostawy artykułów mleczarskich
    Okregowa Spółdzielnia Mleczarska· Bochnia
    Wartość umowy
    102 995 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 5Sukcesywne dostawy warzyw i owoców
    Gospodarstwo Ogrodniczo Wwarzywne Zbigniew Zajac· Wielkanoc 24
    Wartość umowy
    77 574 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 6Sukcesywne dostawy owoców cytrusowych
    Firma Handlowo Usługowa Marpol· Dziekanowice
    Wartość umowy
    13 256 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywne dostawy żywności dla Domu Pomocy Społecznej w Owczarach w okresie 02.01.2024 do 31.12.2024

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej w Owczarach (Owczary, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywne dostawy żywności dla Domu Pomocy Społecznej w Owczarach w okresie 02.01.2024…”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 346 820 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej w OwczarachOwczary, Małopolskie (powiat Krakowski →)opublikowano 10 stycznia 2024
Łączna wartość umów
346 820 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Hurtownia Wędlin i Drobiu Robert Biernat (część 1); Okregowa Spółdzielnia Mleczarska (część 3); Gospodarstwo Ogrodniczo Wwarzywne Zbigniew Zajac (część 5); Firma Handlowo Usługowa Marpol (część 6).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 346 820,25 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W OWCZARACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000298034

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kasztanowa 20

1.5.2.)Miejscowość

Owczary

1.5.3.)Kod pocztowy

32-088

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

12 419 40 86

1.5.8.)Numer faksu

12 419 40 66

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dpsowczary@poczta.onet.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dpsowczary.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b641f22f-9425-11ee-ba3b-4e891c384685

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywne dostawy żywności dla Domu Pomocy Społecznej w Owczarach w okresie 02.01.2024 do 31.12.2024

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b641f22f-9425-11ee-ba3b-4e891c384685

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00025941

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00092562/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 sukcesywne dostawy żywności

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00539357

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DPS V/272/13/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywne dostawy mięsa i wędlin

4.5.3.)Główny kod CPV

15100000-9 - Produkty zwierzęce, mięso i produkty mięsne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15112100-7 - Świeży drób

15131130-5 - Wędliny

4.5.5.)Wartość części

161000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywne dostawy artykułów spożywczych

4.5.3.)Główny kod CPV

15800000-6 - Różne produkty spożywcze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

15830000-5 - Cukier i produkty pokrewne

15850000-1 - Produkty z ciasta makaronowego

4.5.5.)Wartość części

163000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywne dostawy artykułów mleczarskich

4.5.3.)Główny kod CPV

15500000-3 - Produkty mleczarskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03333000-4 - Świeże mleko krowie

15530000-2 - Masło

4.5.5.)Wartość części

104000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywne dostawy pieczywa

4.5.3.)Główny kod CPV

15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie

4.5.5.)Wartość części

95000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywne dostawy warzyw i owoców

4.5.3.)Główny kod CPV

15300000-1 - Owoce, warzywa i podobne produkty

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03212100-1 - Ziemniaki

03221112-4 - Marchew

03221410-3 - Kapusta

15331130-7 - Fasola, groch, papryki, pomidory i pozostałe warzywa

4.5.5.)Wartość części

95000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Sukcesywne dostawy owoców cytrusowych

4.5.3.)Główny kod CPV

03222200-5 - Owoce cytrusowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

03222111-4 - Banany

03222240-7 - Mandarynki

03222210-8 - Cytryny

4.5.5.)Wartość części

17000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

152995,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

152995,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

152995,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Hurtownia Wędlin i Drobiu Robert Biernat

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

122828724

7.3.4)Miejscowość

Łaganów 85

7.3.5)Kod pocztowy

32-100

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

152995,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-02 do 2024-12-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

102994,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

102994,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

102994,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Okregowa Spółdzielnia Mleczarska

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

000438481

7.3.3)Ulica

Wygoda 147

7.3.4)Miejscowość

Bochnia

7.3.5)Kod pocztowy

32-700

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

102994,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-03 do 2024-12-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

77574,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

92646,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

77574,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Gospodarstwo Ogrodniczo Wwarzywne Zbigniew Zajac

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

357412690

7.3.4)Miejscowość

Wielkanoc 24

7.3.5)Kod pocztowy

32-075

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

77574,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-03 do 2024-12-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13256,25 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

17955,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

13256,25 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Firma Handlowo Usługowa Marpol

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

122826837

7.3.3)Ulica

Długa 74

7.3.4)Miejscowość

Dziekanowice

7.3.5)Kod pocztowy

32-086

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

13256,25 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-03 do 2024-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

15100000-9Produkty zwierzęce, mięso i produkt…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 392 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
160 732 zł482 373 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 642 zł
Źródło próbki
CPV 15100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
160 732 zł
Mediana
263 392 zł
Górny kwartyl
482 373 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej w Owczarach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Owczary.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 346 820 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 15100000-9 (Produkty zwierzęce. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Hurtownia Wędlin i Drobiu Robert Biernat (Łaganów 85). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.