Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
21 617 zł
Umowa zawarta
8 stycznia 2024
Okres realizacji
7 dni
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 13 948 zł – 27 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 55% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Wydłużenie okresu gwarancji Producenta40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup ekranów dotykowych (interaktywnych) wraz z akcesoriami

Zamawiający Wojewódzki Urząd Pracy (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Zakup ekranów dotykowych (interaktywnych) wraz z akcesoriami”, wybierając ofertę wykonawcy AV Multimedia Małysz i Spółka Sp. J. Wartość umowy: 21 617 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Wojewódzki Urząd PracyKatowice, Śląskieopublikowano 9 stycznia 2024
Wartość umowy
21 617 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy AV Multimedia Małysz i Spółka Sp. J. (Kielce), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 21 616,92 zł (umowę zawarto 8 stycznia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 13 948,20 zł do 27 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276855696

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Tadeusza Kościuszki 30

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-048

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.7.)Numer telefonu

+48 (32) 757 33 60

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wup@wup-katowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wupkatowice.praca.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/842389

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka organizacyjna samorządu województwa nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup ekranów dotykowych (interaktywnych) wraz z akcesoriami

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0c85d238-7e1a-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00020883

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-09

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00037389/11/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Zakup akcesoriów peryferiów i części komputerowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00488307

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

TP/8/23

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

304106,15 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

17588,37 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowych, nienoszących śladów używania, 3 sztuk ekranów dotykowych (interaktywnych) wraz z akcesoriami.

4.5.3.)Główny kod CPV

30237000-9 - Części, akcesoria i wyroby do komputerów

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

13948,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

27000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

21616,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AV Multimedia Małysz i Spółka Sp. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6572506821

7.3.3)Ulica

Głowackiego 7/7

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-368

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-01-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

21616,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Uzupełnienie pkt 8.3
Zapis umowy dotyczący okresu realizacji zamówienia brzmiał: Zamówienie należy zrealizować w terminie 7 dni roboczych od dnia zawarcia umowy jednak nie później niż do dnia 20.12.2023 r. Aneksem do umowy z dnia 08.01.2024 r. okres realizacji zamówienia został zmieniony i otrzymał brzmienie: Zamówienie należy zrealizować w terminie 7 dni od dnia zawarcia umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Urząd Pracy prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 21 617 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30237000-9 (Części. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AV Multimedia Małysz i Spółka Sp. J. (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.