Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
611 101 zł
Umowa zawarta
18 grudnia 2023
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 611 101 zł – 814 451 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności faktury40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach zamieszkałych na terenie Gminy Rzeczniów w 2024 roku

Zamawiający Gmina Rzeczniów (Rzeczniów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych powstających na nieruchomościach…”, wybierając ofertę wykonawcy Krzysztof Janas Usługi Ekologiczne "EKO-JAS". Wartość umowy: 611 101 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Gmina RzeczniówRzeczniów, Mazowieckie (powiat Lipski →)opublikowano 9 stycznia 2024
Wartość umowy
611 101 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,9 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 listopada 2023

    Termin ofert: 20 listopada 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    09 stycznia 2024

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Krzysztof Janas Usługi Ekologiczne "EKO-JAS" (Garno), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 611 100,50 zł (umowę zawarto 18 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 611 100,50 zł do 814 451,49 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail