Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
552 480 zł
Umowa zawarta
13 grudnia 2023
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 552 480 zł – 735 213 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Kompleksowe sprzątanie budynków administracyjnych Gminy Miejskiej Mielec oraz świadczenie usługi portierskiej

Zamawiający Urząd Miejski w Mielcu (Mielec, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Kompleksowe sprzątanie budynków administracyjnych Gminy Miejskiej Mielec oraz świadczenie…”, wybierając ofertę wykonawcy Profi Holding Sp. z o.o. Wartość umowy: 552 480 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Urząd Miejski w MielcuMielec, Podkarpackie (powiat Mielecki →)opublikowano 8 stycznia 2024
Wartość umowy
552 480 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Profi Holding Sp. z o.o. (Olkusz), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 552 480,00 zł (umowę zawarto 13 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 552 480,00 zł do 735 212,52 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

URZĄD MIEJSKI W MIELCU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000524708

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Żeromskiego 26

1.5.2.)Miejscowość

Mielec

1.5.3.)Kod pocztowy

39-300

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.)Numer telefonu

17 7874123

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.mielec.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.mielec.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://przetargi.um.mielec.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Kompleksowe sprzątanie budynków administracyjnych Gminy Miejskiej Mielec
oraz świadczenie usługi portierskiej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-049586eb-8467-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00017952

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2024-01-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00056580/16/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.9 Usługi utrzymania czystości w budynkach administracyjnych Urzędu Miejskiego w Mielcu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00497357

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.62.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

475000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi kompleksowego sprzątania budynków administracyjnych Gminy Miejskiej Mielec oraz terenów przyległych do budynków wraz z parkingami oraz świadczenie usług portierskich.
Usługa sprzątania biur będzie wykonywana w budynkach administracyjnych Gminy Miejskiej Mielec położonych przy ulicy Żeromskiego 23 i 26, w pomieszczeniach biurowych mieszczących się w budynku mieszkalno-usługowym przy ul. Chopina 2/108 oraz w budynku położonym przy ul. Skłodowskiej 4.
Usługa sprzątania terenów przyległych do budynków oraz parkingów dotyczy budynków administracyjnych Gminy Miejskiej Mielec położonych przy ulicy Żeromskiego 23 i 26 oraz przy ul. Skłodowskiej 4.
Usługi portierskie będą świadczone w budynkach administracyjnych Gminy Miejskiej Mielec położonych przy ul. Żeromskiego 23 i 26.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w Rozdziale III niniejszej SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

90910000-9 - Usługi sprzątania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

90919200-4 - Usługi sprzątania biur

90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

90620000-9 - Usługi odśnieżania

45452000-0 - Zewnętrzne czyszczenie budynków

98341120-2 - Usługi portierskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

552480,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

735212,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

552480 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Profi Holding Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5272874141

7.3.3)Ulica

Kazimierza Wielskiego 63A

7.3.4)Miejscowość

Olkusz

7.3.5)Kod pocztowy

32-300

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

552480,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90910000-9Usługi sprzątania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 921 zł
Próbka: 145 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
226 603 zł1 498 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 272 120 zł
Źródło próbki
CPV 90910000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
226 603 zł
Mediana
554 921 zł
Górny kwartyl
1 498 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Urząd Miejski w Mielcu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mielec.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 552 480 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90910000-9 (Usługi sprzątania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Profi Holding Sp. z o.o. (Olkusz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.