Zmiana umowy · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie umowy
Zmiana umowy

Wykonanie modernizacji instalacji wentylacji mechanicznej w nieruchomości FSUSR w Horyńcu-Zdroju, w podziale na 2 części

Zamawiający Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę umowy w postępowaniu „Wykonanie modernizacji instalacji wentylacji mechanicznej w nieruchomości FSUSR w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 295 943 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana umowy

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników

1.3)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 010347026

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Stanisława Moniuszki 1a

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

00-014

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.7.)Numer telefonu

22 629-70-96

1.4.8.)Numer faksu

22 629-97-24

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@fsusr.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.fsusr.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


osoba prawna typu korporacyjnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy zmiany

Umowy

2.2.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-dfe94373-389d-11ec-a3fb-0a24f8cd532c

2.3.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00013840

2.4.)Wersja ogłoszenia

01

2.5.)Data ogłoszenia

2024-01-05

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa/umowa ramowa

PunktPoleWartość
3.1.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

3.1.1.)Numer ogłoszenia

2021/BZP 00257345/01

3.2.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.3.)Nazwa projektu lub programu
3.4.)Tryb udzielenia zamówienia/zawarcia umowy ramowej wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.5.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.6.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie modernizacji instalacji wentylacji mechanicznej w nieruchomości FSUSR w Horyńcu-Zdroju, w podziale na 2 części

3.7.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie robót budowlanych obejmujących modernizację wentylacji w budynkach A, B, D i basen w nieruchomości Funduszu Składkowego w Horyńcu-Zdroju, przy ul. Sanatoryjnej 2. Opis przedmiotu zamówienia objęty jest dokumentacją projektową, która stanowi załącznik do SWZ.

3.8.)Główny kod CPV

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

3.9.)Dodatkowy kod CPV

45212411-0 - Roboty budowlane w zakresie hoteli

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331200-8 - Instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

45331220-4 - Instalowanie urządzeń klimatyzacyjnych

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie/umowie ramowej

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy/umowy ramowej

2022-03-08

4.2.)Okres realizacji zamówienia/umowy ramowej

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę/umowę ramową
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

"WOKWEN Rzeszów s.c. M.Klimecki, Z.Ciołek, Mieczysław Klimecki

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

WOKWEN Rzeszów s.c. M.Klimecki, Z.Ciołek, Zbigniew Ciołek

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8130007559

4.3.3.)Ulica

ul. Orkana 3

4.3.4.)Miejscowość

Tyczyn

4.3.5.)Kod pocztowy

36-020

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy/umowy ramowej

2996525,19 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP

2022/BZP 00097177/01

Sekcja 5

Zmiana umowy/umowy ramowej

PunktPoleWartość
5.1.)Data zmiany umowy/umowy ramowej)

2023-03-29

5.2.)Podstawa prawna zmiany umowy/umowy ramowej

art. 455 ust. 1 pkt 3 ustawy

5.3.)Przyczyny dokonania zmian umowy/umowy ramowej

konieczność wykonania niezbędnych robót dodatkowych

5.4.)Krótki opis zmiany umowy/umowy ramowej

Zakres i charakter zmian wynika z Protokołu konieczności z dnia 15-03-2023r. W wyniku robót dodatkowych zmianie uległa łączna wartość umowy .

5.5.)Wartość zmiany umowy
5.5.1.)Wartość zmiany

427196,53

5.5.2.)Kod waluty

PLN

5.5.3.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.6.)Wcześniejsze zmiany umowy/umowy ramowej, obligujące do zamieszczenia ogłoszenia o zmianie umowy

Tak

5.7.)Numer ogłoszenia w BZP o zmianie umowy

2022/BZP 00456786/01, 2022/BZP 00456810/01, 2024/BZP 00013524/01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45331210-1Instalowanie wentylacji
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 295 943 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
357 812 zł6 018 723 zł
Rozstęp międzykwartylowy
5 660 911 zł
Źródło próbki
CPV 45331210· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
357 812 zł
Mediana
1 295 943 zł
Górny kwartyl
6 018 723 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Fundusz Składkowy Ubezpieczenia Społecznego Rolników prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45331210-1 (Instalowanie wentylacji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.