Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: EKSPERT SECURITY DUO Sp. z o. o., AGOPOL-EKOTRADE Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej, SILESIA SERVICES Sp. z o.o

Wartość umowy
1 369 905 zł
Umowa zawarta
21 grudnia 2023
Okres realizacji
od 1 stycznia 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 1 369 905 zł – 1 601 676 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie24%Certyfikat ISO lub pokrewnego certyfikatu AQAP16%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

OCHRONA OBIEKTÓW, OSÓB I MIENIA SĄDU OKRĘGOWEGO W ŚWIDNICY I SĄDU REJONOWEGO W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH

Zamawiający Sąd Okręgowy w Świdnicy (Świdnica, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „OCHRONA OBIEKTÓW, OSÓB I MIENIA SĄDU OKRĘGOWEGO W ŚWIDNICY I SĄDU REJONOWEGO W…”, wybierając ofertę wykonawcy SILESIA EKOTRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 1 369 905 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Sąd Okręgowy w ŚwidnicyŚwidnica, Dolnośląskie (powiat Świdnicki →)opublikowano 5 stycznia 2024
Wartość umowy
1 369 905 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: SILESIA EKOTRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Siemianowice Śląskie), wspólnie z: EKSPERT SECURITY DUO Sp. z o. o., AGOPOL-EKOTRADE Sp. z o.o. Zakład Pracy Chronionej, SILESIA SERVICES Sp. z o.o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 369 905,24 zł (umowę zawarto 21 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 1 369 905,24 zł do 1 601 675,52 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail