Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
744 785 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Świadczenie usług ochrony całodobowej budynków Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. - I Część – budynek przy ul. Bagatela 12
    Wartość umowy
    315 917 zł
    16 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Świadczenie usług ochrony całodobowej budynków Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. - II Część – budynek przy Al. Stanów Zjednoczonych 53
    Wartość umowy
    428 868 zł
    16 ofert
Oferty w postępowaniu
32 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena70%Czas dojazdu patrolu interwencyjnego (CD)30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Świadczenie usług ochrony całodobowej budynków Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. z podziałem na dwie części"

Zamawiający Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług ochrony całodobowej budynków Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A.…”, wybierając ofertę wykonawcy Security Emporio Sp. z o.o. Sp. k. Łączna wartość umów: 744 785 zł. Złożono 32 oferty.

Zamawiający: Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.Warszawa, Mazowieckieopublikowano 4 stycznia 2024
Łączna wartość umów
744 785 zł
Liczba ofert
32 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 maja 2023

    Termin ofert: 18 maja 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    04 stycznia 2024

    16 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Security Emporio Sp. z o.o. Sp. k. za łącznie 744 785,47 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 32 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail