Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Ekspert Security AP Sp. z o. o., Ekspert Security MW Sp. z o. o., Ekspert Security Sp z o. o

Wartość umowy
906 662 zł
Umowa zawarta
22 grudnia 2023
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 906 662 zł – 1 004 027 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji grupy interwencyjnej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usługi - Ochrona obiektu, osób i mienia w budynkach Sądu Rejonowego w Żyrardowie (Al. Partyzantów 3 oraz ul. Radziejowska 1/5

Zamawiający Sąd Rejonowy w Żyrardowie (Żyrardów, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usługi - Ochrona obiektu, osób i mienia w budynkach Sądu Rejonowego w…”, wybierając ofertę wykonawcy Ekspert Security Duo Sp. z o. o. Wartość umowy: 906 662 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Sąd Rejonowy w ŻyrardowieŻyrardów, Mazowieckie (powiat Żyrardowski →)opublikowano 3 stycznia 2024
Wartość umowy
906 662 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Ekspert Security Duo Sp. z o. o. (Warszawa), wspólnie z: Ekspert Security AP Sp. z o. o., Ekspert Security MW Sp. z o. o., Ekspert Security Sp z o. o.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 906 662,00 zł (umowę zawarto 22 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 906 662,00 zł do 1 004 027,13 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail