Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
191 000 zł
Umowa zawarta
27 grudnia 2023
Okres realizacji
od 1 stycznia 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 191 000 zł – 275 296 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie personelu realizującego zamówienie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi portierskie na terenie Nadleśnictwa Dukla oraz Leśnego Ośrodka Nasiennego w 2024 roku

Zamawiający Nadleśnictwo Dukla (Równe, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi portierskie na terenie Nadleśnictwa Dukla oraz Leśnego Ośrodka Nasiennego w 2024…”, wybierając ofertę wykonawcy GUARDIA DARIUSZ SIEJKO. Wartość umowy: 191 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Nadleśnictwo DuklaRówne, Podkarpackie (powiat Krośnieński →)opublikowano 29 grudnia 2023
Wartość umowy
191 000 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy GUARDIA DARIUSZ SIEJKO (Czułów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 191 000,00 zł (umowę zawarto 27 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 191 000,00 zł do 275 295,84 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Nadleśnictwo Dukla

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 370014604

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Popardy 44

1.5.2.)Miejscowość

Równe

1.5.3.)Kod pocztowy

38-451

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL821 - Krośnieński

1.5.7.)Numer telefonu

13 43 73 950

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dukla@krosno.lasy.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://dukla.krosno.lasy.gov.pl/witamy

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/lasy_dukla/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Gospodarka leśna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi portierskie na terenie Nadleśnictwa Dukla oraz Leśnego Ośrodka Nasiennego w 2024 roku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-edeb63aa-89d5-11ee-b55a-a22b2d7f700e

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00580025

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-29

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00510062

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SA.270.26.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

160000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są usługi portierskie wykonywane na terenie siedziby Nadleśnictwa Dukla oraz Leśnego Ośrodka Nasiennego w Równem w roku 2024.

4.5.3.)Główny kod CPV

98341120-2 - Usługi portierskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

191000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

275295,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

191000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

GUARDIA DARIUSZ SIEJKO

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6871815398

7.3.3)Ulica

195

7.3.4)Miejscowość

Czułów

7.3.5)Kod pocztowy

32-060

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

191000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-01 do 2024-12-31

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

PunktPoleWartość
4.3.)Wartość zamówienia

160000,00 PLN – Kwota netto 6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 191000,00 PLN – kwota brutto 6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275295,84 PLN – kwota brutto 8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 191000,00 PLN – kwota brutto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Nadleśnictwo Dukla prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Równe.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 191 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98341120-2 (Usługi portierskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: GUARDIA DARIUSZ SIEJKO (Czułów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.