Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
167 580 zł
Umowa zawarta
28 grudnia 2023
Okres realizacji
od 1 stycznia 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Cena za 1 km kursu autokarem20%Dysponowanie dwoma pojazdami o podobnych parametrach20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa transportowa przewozu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Gminy Zblewo w Kleszczewie Kościerskim z terenu Gminy Zblewo

Zamawiający Środowiskowy Dom Samopomocy Gminy Zblewo (Kleszczewo Kościerskie, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa transportowa przewozu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Gminy Zblewo w…”, wybierając ofertę wykonawcy PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO- HANDLOWE-TRANSPORT OSOBOWO- TOWAROWY DARIUSZ BELING. Wartość umowy: 167 580 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
167 580 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO- HANDLOWE-TRANSPORT OSOBOWO- TOWAROWY DARIUSZ BELING (STUDZIENICE), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 167 580,00 zł (umowę zawarto 28 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Środowiskowy Dom Samopomocy Gminy Zblewo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 222153594

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Osiedle 13A

1.5.2.)Miejscowość

Kleszczewo Kościerskie

1.5.3.)Kod pocztowy

83-206

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sds@gopszblewo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

sdskleszczewo.bip.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4531cfed-8908-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Pomoc Społeczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa transportowa przewozu podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Gminy Zblewo w Kleszczewie Kościerskim z terenu Gminy Zblewo

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4531cfed-8908-11ee-9fb5-3edbb70f45bd

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00577127

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00028979/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 usługa transportowa

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ŚDS.ZP.1.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Przewóz osób niepełnosprawnych, uczestników zajęć Środowiskowego Domu Samopomocy Gminy Zblewo, każdorazowo z miejsca zamieszkania osoby na terenie Gminy Zblewo do siedziby Środowiskowego Domu Samopomocy Gminy Zblewo w Kleszczewie Kościerskim oraz odwiezienia w/w osób do miejsca zamieszkania po skończonych zajęciach. Dowozy i odwozy będą świadczone na podstawie zakupionych biletów miesięcznych przez cały okres trwania umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

167580,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

167580,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

167580,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO- HANDLOWE-TRANSPORT OSOBOWO- TOWAROWY DARIUSZ BELING

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5920011111

7.3.3)Ulica

JAGODOWA 26

7.3.4)Miejscowość

STUDZIENICE

7.3.5)Kod pocztowy

83-261

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

167580,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2024-01-01 do 2024-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60130000-8Usługi w zakresie specjalistycznego…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
422 172 zł
Próbka: 72 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
283 054 zł1 433 564 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 150 509 zł
Źródło próbki
CPV 60130000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
283 054 zł
Mediana
422 172 zł
Górny kwartyl
1 433 564 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Środowiskowy Dom Samopomocy Gminy Zblewo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kleszczewo Kościerskie.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 167 580 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60130000-8 (Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO- USŁUGOWO- HANDLOWE-TRANSPORT OSOBOWO- TOWAROWY DARIUSZ BELING (STUDZIENICE). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.