Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
369 000 zł
Umowa zawarta
14 grudnia 2023
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 369 000 zł – 738 246 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas na podjęcie działań40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad realizacją zadania pn. Budowa ośmiu budynków wielorodzinnych przy ul. Bednarczyka w Limanowej

Zamawiający Miasto Limanowa (Limanowa, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad realizacją zadania pn. Budowa ośmiu budynków…”, wybierając ofertę wykonawcy ZDI Sp. z o.o. Wartość umowy: 369 000 zł. Złożono 7 ofert.

Zamawiający: Miasto LimanowaLimanowa, Małopolskie (powiat Limanowski →)opublikowano 27 grudnia 2023
Wartość umowy
369 000 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 listopada 2023

    Termin ofert: 17 listopada 2023 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 grudnia 2023

    7 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ZDI Sp. z o.o. (Zamość), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 369 000,00 zł (umowę zawarto 14 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 369 000,00 zł do 738 246,00 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Miasto Limanowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 491893233

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Pawła II 9

1.5.2.)Miejscowość

Limanowa

1.5.3.)Kod pocztowy

34-600

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL218 - Nowosądecki

1.5.7.)Numer telefonu

18 337 20 54

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@miastolimanowa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

miastolimanowa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d66f8eb0-7ef0-11ee-9aa3-96d3b4440790

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad realizacją zadania pn. Budowa ośmiu budynków wielorodzinnych przy ul. Bednarczyka w Limanowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d66f8eb0-7ef0-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00572350

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00016515/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Pełnienie funkcji inspektora nadzoru nad realizacją zamówienia pn. Budowa ośmiu budynków wielorodzinnych przy ul. Bednarczyka w Limanowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00485943

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SZP.271.1.26.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest pełnienie nadzoru inwestorskiego nad realizacją zadania pn. Budowa ośmiu budynków wielorodzinnych przy ul. Bednarczyka w Limanowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

71631300-3 - Usługi technicznego nadzoru budowlanego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

3

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

369000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

738246,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

369000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ZDI Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9221002143

7.3.3)Ulica

ul. Jana Kiepury 6

7.3.4)Miejscowość

Zamość

7.3.5)Kod pocztowy

22-400

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

369000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71631300-3Usługi technicznego nadzoru budowla…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Limanowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Limanowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 369 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71631300-3 (Usługi technicznego nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: ZDI Sp. z o.o. (Zamość). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.