Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

Zgodnie z dyspozycją ww. przepisu postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty. Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie zamówienia

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
2 ofertywszystkie od małych i średnich firm
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Zakup sprzętu i wyposażenia postcovidowego dla Domu Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” w Dobrzejewicach”

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej "dom Kombatanta" w Dobrzejewicach (Dobrzejewice, Kujawsko-Pomorskie) opublikował wynik postępowania „Zakup sprzętu i wyposażenia postcovidowego dla Domu Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” w…”. Złożono 2 oferty.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 160 720 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: Zgodnie z dyspozycją ww. przepisu postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty, wszystkie od małych i średnich firm.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "DOM KOMBATANTA" W DOBRZEJEWICACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871112517

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

62

1.5.2.)Miejscowość

Dobrzejewice

1.5.3.)Kod pocztowy

87-123

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.)Numer telefonu

(056) 678-64-12

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dobrzejewice@powiattorunski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.powiattorunski.pl/2081,dom-pomocy-spolecznej-w-dobrzejewicach

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiattorunski.logintrade.net/zapytania_email,146520,07d9707834bf9ffa9218cd24ca16f4b7.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Zakup sprzętu i wyposażenia postcovidowego dla Domu Pomocy Społecznej
„Dom Kombatanta” w Dobrzejewicach”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-404a0311-7c89-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00570421

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00477353/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 „Zakup sprzętu i wyposażenia postcovidowego dla Domu Pomocy Społecznej „Dom Kombatanta” w Dobrzejewicach”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Wsparcie osób starszych i kadry świadczącej usługi społeczne w zakresie przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się COVID19, łagodzenia jego skutków na terenie województwa kujawsko-pomorskiego

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00481336

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUW.ZP.272.25.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

174000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamawiający dopuszcza produkty równoważne:

1. Wanna do hydromasażu i balneoterapii
2. Artromat
3. ARTROMOT ACTIVE-K Szyna CPM i CAM do ćwiczeń stawu biodrowego i kolanowego Połączenie mobilizacji CPM (ciągły ruch bierny) oraz CAM (ciągły ruch aktywny).
4. Bieżnia elektryczna
5. Podnośnik przywannowy, hydrauliczny


Szczegółowy opis został opisany w załączniku.

4.5.3.)Główny kod CPV

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33155000-1 - Przyrządy do fizykoterapii

33154000-4 - Urządzenia do mechanoterapii

33158400-6 - Sprzęt do terapii mechanicznej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z dyspozycją ww. przepisu postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego
unieważnia się, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną
przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie
zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu
najkorzystniejszej oferty. Zamawiający nie może zwiększyć środków na sfinansowanie
zamówienia.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

196500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

206319,92 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33196200-2Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
160 720 zł
Próbka: 19 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
88 500 zł332 687 zł
Rozstęp międzykwartylowy
244 187 zł
Źródło próbki
CPV 33196200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
88 500 zł
Mediana
160 720 zł
Górny kwartyl
332 687 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej "dom Kombatanta" w Dobrzejewicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dobrzejewice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33196200-2 (Sprzęt dla osób niepełnosprawnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.