Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
232 010 zł
Umowa zawarta
28 października 2022
Okres realizacji
do 31 maja 2023
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Średnie zużycie paliwa na 100 km40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

ZAKUP SAMOCHODU OSOBOWEGO -MIKROBUS, Z 9 MIEJSCAMI, W TYM KIEROWCA, PRZYSTOSOWANEGO DO PRZEWOZU 1 OSOBY NA WÓZKU INWALIDZKIM DLA DPS "DOM KOMBATANTA" W DOBRZEJEWICACH

Zamawiający Dom Pomocy Społecznej "dom Kombatanta" w Dobrzejewicach (Dobrzejewice, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „ZAKUP SAMOCHODU OSOBOWEGO -MIKROBUS, Z 9 MIEJSCAMI, W TYM KIEROWCA, PRZYSTOSOWANEGO DO…”, wybierając ofertę wykonawcy Carrara sp. z o.o. Wartość umowy: 232 010 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
232 010 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 września 2022

    Termin ofert: 14 września 2022 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    28 października 2022

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Carrara sp. z o.o. (Lublin), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 232 010,00 zł (umowę zawarto 28 października 2022 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 maja 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.)Nazwa zamawiającego

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "DOM KOMBATANTA" W DOBRZEJEWICACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871112517

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

62

1.5.2.)Miejscowość

Dobrzejewice

1.5.3.)Kod pocztowy

87-123

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.7.)Numer telefonu

(056) 678-64-12

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dobrzejewice@powiattorunski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.powiattorunski.pl/2081,dom-pomocy-spolecznej-w-dobrzejewicach

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://powiattorunski.logintrade.net/zapytania,wszystkie,propozycje.html?rodzaj=ustawowe

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

ZAKUP SAMOCHODU OSOBOWEGO -MIKROBUS, Z 9 MIEJSCAMI, W TYM KIEROWCA, PRZYSTOSOWANEGO DO PRZEWOZU 1 OSOBY NA WÓZKU INWALIDZKIM DLA DPS "DOM KOMBATANTA" W DOBRZEJEWICACH

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-a7f9a837-2ce6-11ed-8832-4e4740e186ac

2.5.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00414613

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2022-10-28

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2022/BZP 00035744/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup samochodu dla potrzeb osób niepełnosprawnych w DPS Dobrzejewice

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2022/BZP 00332389/01

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

CUW.272.23.2022

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

134146,34 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego, wolnego od wad
samochodu, nadwozie typu BUS-9 osobowego, dopuszczalna masa całkowita do 3500 kg.
Wymagana jest fabryczna homologacja auta bazowego - busa 9-osobowego oraz homologacja
pojazdu do przewozu osób niepełnosprawnych lub badanie techniczne potwierdzające
przystosowanie pojazdu do przewozu osób niepełnosprawnych: możliwość przewożenia osoby
na wózku inwalidzkim.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1
Termin (okres) wykonania zamówienia: do 31.05.2023 r.

4.5.3.)Główny kod CPV

34114000-9 - Pojazdy specjalne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

232010,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

232010,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

232010,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Carrara sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9462292869

7.3.3)Ulica

Lwowska 1

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-128

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2022-10-28

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

232010,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-05-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34114000-9Pojazdy specjalne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
617 668 zł
Próbka: 46 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
315 199 zł4 045 457 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 730 258 zł
Źródło próbki
CPV 34114000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
315 199 zł
Mediana
617 668 zł
Górny kwartyl
4 045 457 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Dom Pomocy Społecznej "dom Kombatanta" w Dobrzejewicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dobrzejewice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 232 010 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34114000-9 (Pojazdy specjalne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Carrara sp. z o.o. (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.