Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
287 563 zł
Umowa zawarta
20 grudnia 2023
Okres realizacji
12 miesiące
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 138 160 zł – 460 902 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 108% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji jednorazowej dostawy30%Termin bezpłatnej wymiany wadliwego produktu objętego przedmiotem umowy na wolny od wad or10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych nieregenerowanych do drukarek komputerowych, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

Zamawiający Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych nieregenerowanych do drukarek…”, wybierając ofertę wykonawcy Golden Line Sp. z o.o. Wartość umowy: 287 563 zł. Złożono 5 ofert.

Wartość umowy
287 563 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Golden Line Sp. z o.o. (Rzeszów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 287 562,56 zł (umowę zawarto 20 grudnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 138 159,75 zł do 460 901,91 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 12 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288981

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wybrzeże Ludwika Pasteura 1

1.5.2.)Miejscowość

Wrocław

1.5.3.)Kod pocztowy

50-367

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

agnieszka.dembska@umw.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.umw.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umed-wroc.logintrade.net

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych nieregenerowanych do drukarek komputerowych, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f971cf49-5d31-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00564567

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00150370/21/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.16 Materiały eksploatacyjne do drukarek komputerowych, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00418822

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AZP.260.79.2023.TP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Sukcesywna dostawa materiałów eksploatacyjnych nieregenerowanych do drukarek komputerowych, kserokopiarek i urządzeń wielofunkcyjnych na potrzeby Jednostek Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. 2. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Formularzu asortymentowo-cenowym (załącznik nr 2 do SWZ) oraz w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 3 do SWZ). Zamawiający wymaga, by oferowane produkty spełniały wymogi zawarte w tych dokumentach i były dopuszczone do obrotu na terytorium Polski. Formularz asortymentowo-cenowy (załącznik nr 2 do SWZ) zawiera typy urządzeń jakimi dysponuje Zamawiający oraz orientacyjne ilości asortymentu w okresie objętym zamówieniem. 3. Zamawiający będzie zamawiał produkty objęte przedmiotem zamówienia w ilościach zgodnych z rzeczywistymi potrzebami. Ilości określone w załączniku nr 2 do SWZ (Formularz asortymentowo-cenowy) mają charakter szacunkowy, potrzebny do porównania ofert.

4.5.3.)Główny kod CPV

30125110-5 - Toner do drukarek laserowych/faksów

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30125120-8 - Toner do fotokopiarek

22600000-6 - Tusz

30192320-0 - Taśmy do drukarek

30192340-6 - Taśmy do faksów

30124300-7 - Bębny do maszyn biurowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

138159,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

460901,91 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

287562,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Golden Line Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5170395649

7.3.3)Ulica

ul. Krakowska 150

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-506

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

287562,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30125110-5Toner do drukarek laserowych/faksów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
361 112 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 357 zł711 286 zł
Rozstęp międzykwartylowy
477 930 zł
Źródło próbki
CPV 30125110· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 357 zł
Mediana
361 112 zł
Górny kwartyl
711 286 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Historia zamawiającego

Najnowsze postępowania tego podmiotu

Profil →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 287 563 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30125110-5 (Toner do drukarek laserowych/faksów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Golden Line Sp. z o.o. (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.