Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
363 556 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1
    Moja Szkoła Kornelia Klamann· Kiełpino
    Wartość umowy
    78 735 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    250 054 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    34 767 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zakup i dostawa sprzętu specjalistycznego celem prowadzenia Ośrodka Wsparcia i Testów (OWiT) w ramach programu "Centra informacyjno - doradcze dla osób z niepełnosprawnością"

Zamawiający Zespół Szkół nr 26 (Toruń, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Zakup i dostawa sprzętu specjalistycznego celem prowadzenia Ośrodka Wsparcia i Testów…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 363 556 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Zespół Szkół nr 26Toruń, Kujawsko-Pomorskieopublikowano 20 grudnia 2023
Łączna wartość umów
363 556 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Moja Szkoła Kornelia Klamann (część 1); Harpo Sp. z o.o. (części 2, 4).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 363 555,52 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZESPÓŁ SZKÓŁ NR 26

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871253732

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Fałata 88/90

1.5.2.)Miejscowość

Toruń

1.5.3.)Kod pocztowy

87-100

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zs26@torun.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szkola26.torun.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ad392db7-84b0-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zakup i dostawa sprzętu specjalistycznego celem prowadzenia Ośrodka Wsparcia i Testów (OWiT) w ramach programu "Centra informacyjno - doradcze dla osób z niepełnosprawnością"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ad392db7-84b0-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00563898

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-20

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00481150/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Zakup i dostawa sprzętu specjalistycznego celem prowadzenia Ośrodka Wsparcia i Testów (OWiT) w programie „Centra informacyjno – doradcze dla osób z niepełnosprawnością”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00498808

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu specjalistycznego celem prowadzenia Ośrodka Wsparcia i Testów (OWiT)
w ramach programu „Centra informacyjno – doradcze dla osób z niepełnosprawnością”
2. W ramach przedmiot zamówienia Wykonawca sprzeda Zamawiającemu i dostarczy określony w załączniku nr 1 do SWZ szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Transport elementów wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia Wykonawca dokona na własny koszt i ryzyko.

4.5.3.)Główny kod CPV

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

30237450-8 - Tablety graficzne

30213200-7 - Komputer tablet

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

48500000-3 - Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego

4.5.5.)Wartość części

86494 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu specjalistycznego celem prowadzenia Ośrodka Wsparcia i Testów (OWiT)
w ramach programu „Centra informacyjno – doradcze dla osób z niepełnosprawnością”
2. W ramach przedmiot zamówienia Wykonawca sprzeda Zamawiającemu i dostarczy określony w załączniku nr 1 do SWZ szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Transport elementów wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia Wykonawca dokona na własny koszt i ryzyko.

4.5.3.)Główny kod CPV

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30213100-6 - Komputery przenośne

38624000-5 - Pomoce optyczne

30232100-5 - Drukarki i plotery

48500000-3 - Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego

4.5.5.)Wartość części

245671 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu specjalistycznego celem prowadzenia Ośrodka Wsparcia i Testów (OWiT)
w ramach programu „Centra informacyjno – doradcze dla osób z niepełnosprawnością”
2. W ramach przedmiot zamówienia Wykonawca sprzeda Zamawiającemu i dostarczy określony w załączniku nr 1 do SWZ szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Transport elementów wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia Wykonawca dokona na własny koszt i ryzyko.

4.5.3.)Główny kod CPV

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

48500000-3 - Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego

4.5.5.)Wartość części

26797 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu specjalistycznego celem prowadzenia Ośrodka Wsparcia i Testów (OWiT)
w ramach programu „Centra informacyjno – doradcze dla osób z niepełnosprawnością”
2. W ramach przedmiot zamówienia Wykonawca sprzeda Zamawiającemu i dostarczy określony w załączniku nr 1 do SWZ szczegółowy opis przedmiotu zamówienia. Transport elementów wchodzących w zakres przedmiotu zamówienia Wykonawca dokona na własny koszt i ryzyko.

4.5.3.)Główny kod CPV

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

30237200-1 - Akcesoria komputerowe

48500000-3 - Pakiety oprogramowania komunikacyjnego i multimedialnego

4.5.5.)Wartość części

37135 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

78734,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

80328,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

78734,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Moja Szkoła Kornelia Klamann

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5691632051

7.3.3)Ulica

Starowiejska 4

7.3.4)Miejscowość

Kiełpino

7.3.5)Kod pocztowy

83-307

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

78734,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-20

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

250054,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

250054,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

250054,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Harpo Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7810000455

7.3.3)Ulica

27 Grudnia 7

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-737

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

250054,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-20

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Na powyższą część nie wpłynęła żadna oferta

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 16

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

34767,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

34767,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

34767,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 17

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Harpo Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7810000455

7.3.3)Ulica

27 Grudnia 7

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-737

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 18

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

34767,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-12-20

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33196200-2Sprzęt dla osób niepełnosprawnych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →