Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
KINEKSPERT Sp. z o. o.· Łódźmała firma
Wartość umowy
453 378 zł
Umowa zawarta
20 listopada 2023
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Paramerty techniczne PT - Żódło światła10%Parametry techniczne PT - Pojemność oferowanej macierzy10%Okres gwarancji G10%Termin wykonania zamówienia T10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Cyfryzacja sali nr 1 w Kinoteatrze POLONEZ”

Zamawiający Centrum Kultury i Sztuki w Skierniewicach (Skierniewice, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Cyfryzacja sali nr 1 w Kinoteatrze POLONEZ”, wybierając ofertę wykonawcy KINEKSPERT Sp. z o. o. Wartość umowy: 453 378 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Centrum Kultury i Sztuki w SkierniewicachSkierniewice, Łódzkieopublikowano 19 grudnia 2023
Wartość umowy
453 378 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KINEKSPERT Sp. z o. o. (Łódź), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 453 378,00 zł (umowę zawarto 20 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail