Rozbiórka budynków i obiektów budowlanych oraz elementów infrastruktury technicznej w Jaryszewie (gmina Obrzycko) etap 1
Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne. Lasy Państwowe-nadleśnictwo Oborniki (Dąbrówka Leśna, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbiórka budynków i obiektów budowlanych oraz elementów infrastruktury technicznej w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 890 308 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=7075, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
15 września 2023
Termin ofert: 2 października 2023 09:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 listopada 2023
16 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
18 grudnia 2023
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | PAŃSTWOWE GOSPODARSTWO LEŚNE. LASY PAŃSTWOWE-NADLEŚNICTWO OBORNIKI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 630011527 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Gajowa 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Dąbrówka Leśna |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 64-600 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL418 - Poznański |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | +48 61 2971302 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | oborniki@poznan.lasy.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.oborniki.poznan.lasy.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-e177a8af-5392-11ee-9aa3-96d3b4440790 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00558371 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-12-18 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00399099 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Rozbiórka budynków i obiektów budowlanych oraz elementów infrastruktury technicznej w Jaryszewie (gmina Obrzycko) etap 1 |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest rozbiórka budynków 12, 13, 18, 19 i3, i4 i obiektów budowlanych oraz elementów infrastruktury technicznej - ETAP 1 na działkach o nr ewid. 81031/1; 81030/1; 81030/2, obręb Jaryszewo, gmina Obrzycko, obejmująca w szczególności następujące działania: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 35113100-0 - Budowlany sprzęt bezpieczeństwa 43300000-6 - Maszyny i sprzęt budowlany 44000000-0 - Konstrukcje i materiały budowlane; wyroby pomocnicze dla budownictwa (z wyjątkiem aparatury elektrycznej) 45111300-1 - Roboty rozbiórkowe 45000000-7 - Roboty budowlane 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę 45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne 45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia 45111310-4 - Rozbiórka instalacji wojskowych 45113000-2 - Roboty na placu budowy 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne 45111320-7 - Rozbiórka instalacji ochronnych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-11-15 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 30 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | W i W Plus Sp. z o.o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 361004604 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Ryska 8 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Gorzów Wielkopolski |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 66-400 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubuskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 661740,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00496294/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-12-15 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 661740,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.