Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

„Remont silnika Scania DI 16 (nr silnika 1077345) prawa burta z jednostki pływającej typu IC 16 M III o numerze burtowym SG-213”.

Zamawiający Morski Oddział Straży Granicznej im. płk. Karola Bacza (Gdańsk, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Remont silnika Scania DI 16 (nr silnika 1077345) prawa burta z jednostki pływającej typu…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Morski Oddział Straży Granicznej im. płk. Karola Bacza

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 190241779

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Oliwska 35

1.4.2.)Miejscowość

Gdańsk

1.4.3.)Kod pocztowy

80-563

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL633 - Trójmiejski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.mosg@strazgraniczna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.morski.strazgraniczna.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2c448bdc-10c7-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00556235

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-12-15

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00272328

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

„Remont silnika Scania DI 16 (nr silnika 1077345) prawa burta z jednostki pływającej typu IC 16 M III o numerze burtowym SG-213”.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem umowy jest wykonanie przez Wykonawcę remontu silnika Scania DI 16 (nr silnika 1077345) prawa burta z jednostki pływającej typu IC 16 M III o numerze burtowym SG-213. Jednostka jest wydokowana na nabrzeżu w Kaszubskim Dywizjonie Straży Granicznej w Gdańsku.

3.9.)Główny kod CPV

50241100-7 - Usługi w zakresie naprawy statków

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-08-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

30 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Szkuner Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 000144414

4.3.3.)Ulica

Portowa 22

4.3.4.)Miejscowość

Władysławowo

4.3.5.)Kod pocztowy

84-120

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

130000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00387080/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-11-17

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Nie

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W trakcie remontu zaszła konieczność wykonania prac poweryfikacyjnych, od realizacji których uzależnione było wykonanie przedmiotu umowy nr 23/TM/2023 z dnia 28.08.2023 r.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

Przedmiotem zamówienia jest remont silnika Scania z jednostki pływającej IC 16 M III o numerze burtowym SG-213 z pracami poweryfikacyjnymi przewidzianymi w umowie.

5.4.6.)Wartość zmiany

155699,55

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Tak

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

285699,55 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50241100-7Usługi w zakresie naprawy statków
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Morski Oddział Straży Granicznej im. płk. Karola Bacza prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Gdańsk.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50241100-7 (Usługi w zakresie naprawy statków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.