Wynik częściowy: umowy w 1 z 4 części, 3 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
391 778 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    391 778 zł
    1 oferta
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  4. Unieważniona
    Część 4
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena90%Odległość stacji od siedziby ODM10%Odległość stacji od siedziby10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Sukcesywna dostawa w formie bezgotówkowej paliw ciekłych: benzyny bezołowiowej i oleju napędowego dla ODM nr 1, 2 i 3 oraz dla PZD w Częstochowie w okresie od podpisania umowy przez 18 miesięcy

Zamawiający Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie (Częstochowa, Śląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Sukcesywna dostawa w formie bezgotówkowej paliw ciekłych: benzyny bezołowiowej i oleju…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 391 778 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Powiatowy Zarząd Dróg w CzęstochowieCzęstochowa, Śląskieopublikowano 11 grudnia 2023
Łączna wartość umów
391 778 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 listopada 2023

    Termin ofert: 20 listopada 2023 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    11 grudnia 2023

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 1 wybrano wykonawcę, 3 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 391 777,84 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 151406009

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana III Sobieskiego 9

1.5.2.)Miejscowość

Częstochowa

1.5.3.)Kod pocztowy

42-217

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.5.7.)Numer telefonu

343229222

1.5.8.)Numer faksu

343785468

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzd.przetargi@czestochowa.powiat.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.pzdczestochowa.4bip.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://pzd-czestochowa.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Sukcesywna dostawa w formie bezgotówkowej paliw ciekłych: benzyny bezołowiowej i oleju napędowego dla ODM nr 1, 2 i 3 oraz dla PZD w Częstochowie w okresie od podpisania umowy przez 18 miesięcy

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e9a5c71e-7f9e-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00542781

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00046565/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.2.3 Sukcesywna dostawa w formie bezgotówkowej paliw ciekłych

benzyny bezołowiowej i oleju napędowego dla ODM nr 1, 2 i 3 oraz dla PZD w Częstochowie.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00487374

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PZD.262.43.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

904150,41 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

17235,77 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 1
Sukcesywna dostawa w formie bezgotówkowej paliw ciekłych: benzyny bezołowiowej 95 w ilości ok. 5.800 litrów i oleju napędowego w ilości ok. 54.000 litrów dla ODM nr 1 w Rudnikach w okresie od podpisania umowy przez 18 miesięcy.
1. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być wysokiej jakości.
Zamawiający przez okres obowiązywania umowy zastrzega sobie prawo do dwukrotnego przebadania pobranych próbek każdego rodzaju paliwa w niezależnym, akredytowanym laboratorium na koszt Oferenta.
2. Stacja benzynowa musi być zlokalizowana w obrębie max 10 km od siedziby ODM 1 Rudniki – ul. Dworcowa 26, 42-240 Rudniki;
3. Dostawy będą realizowane na zasadzie doraźnych, bezgotówkowych tankowań pojazdów do zbiornika i kanistrów w sposób ciągły.
Z tytułu każdorazowego zakupu paliwa Wykonawca otrzymywać będzie należność ustaloną na podstawie aktualnej w dniu zakupu (tankowania) ceny brutto jednego litra paliwa z uwzględnieniem udzielonego przez Wykonawcę upustu oraz ilości zakupionego (zatankowanego) przez Zamawiającego paliwa.
4. Dostarczane paliwa muszą spełniać normy określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. z 2023r., poz. 1314) oraz aktualne normy: PN-EN 228+A1 (dla benzyny bezołowiowej 95) i PN-EN 590+A1 (dla oleju napędowego). Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego zobowiązany jest okazać stosowne „orzeczenie jakości paliwa”, w którym zawarte będą wyniki laboratoryjne badania dostarczonego paliwa, dotyczące zgodności paliwa z RMG z dnia 09.10.2015 r. dla paliw ciekłych. Wykonawca udziela min. 12 m-cy gwarancji na dostarczone paliwo, a w przypadku wykrycia uszkodzeń spowodowanych jego złą jakością, potwierdzonych ekspertyzą rzeczoznawcy, poniesie koszty napraw i ekspertyzy. W okresie zimowym Wykonawca zapewni Zamawiającemu paliwa przystosowane do niskich temperatur.
4.5. W przypadku zmiany obowiązujących norm jakościowych w trakcie trwania umowy, Wykonawca będzie zobowiązany dostosować jakość paliw do nowych norm.
4.6. Ilość zakupionego paliwa będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego.
4.7. Zamawiający dopuszcza możliwość zakupu mniejszej ilości paliw niż podanych w pkt 1, bez możliwości roszczeń finansowych ze strony Wykonawcy zgodnie z §9 ust. 1 pkt 1 lit. b projektu umowy.
4.8. Dostawy będą wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych niniejszą SWZ i umową warunkach

4.5.3.)Główny kod CPV

09100000-0 - Paliwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

09134100-8 - Olej napędowy

4.5.5.)Wartość części

343289,43 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 2
Sukcesywna dostawa w formie bezgotówkowej paliw ciekłych: benzyny bezołowiowej 95 w ilości ok. 4.200 litrów i oleju napędowego w ilości ok. 55.000 litrów dla ODM nr 2 w Koniecpolu w okresie od podpisania umowy przez 18 miesięcy.
1. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być wysokiej jakości.
Zamawiający przez okres obowiązywania umowy zastrzega sobie prawo do dwukrotnego przebadania pobranych próbek każdego rodzaju paliwa w niezależnym, akredytowanym laboratorium na koszt Oferenta.
2. Stacja benzynowa musi być zlokalizowana w obrębie max 10 km od siedziby ODM 2 Koniecpol – ul. Słowackiego 86, 24-230 Koniecpol;
3. Dostawy będą realizowane na zasadzie doraźnych, bezgotówkowych tankowań pojazdów do zbiornika i kanistrów w sposób ciągły.
Z tytułu każdorazowego zakupu paliwa Wykonawca otrzymywać będzie należność ustaloną na podstawie aktualnej w dniu zakupu (tankowania) ceny brutto jednego litra paliwa z uwzględnieniem udzielonego przez Wykonawcę upustu oraz ilości zakupionego (zatankowanego) przez Zamawiającego paliwa.
4. Dostarczane paliwa muszą spełniać normy określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. z 2023r., poz. 1314) oraz aktualne normy: PN-EN 228+A1 (dla benzyny bezołowiowej 95) i PN-EN 590+A1 (dla oleju napędowego). Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego zobowiązany jest okazać stosowne „orzeczenie jakości paliwa”, w którym zawarte będą wyniki laboratoryjne badania dostarczonego paliwa, dotyczące zgodności paliwa z RMG z dnia 09.10.2015 r. dla paliw ciekłych. Wykonawca udziela min. 12 m-cy gwarancji na dostarczone paliwo, a w przypadku wykrycia uszkodzeń spowodowanych jego złą jakością, potwierdzonych ekspertyzą rzeczoznawcy, poniesie koszty napraw i ekspertyzy. W okresie zimowym Wykonawca zapewni Zamawiającemu paliwa przystosowane do niskich temperatur.
5. W przypadku zmiany obowiązujących norm jakościowych w trakcie trwania umowy, Wykonawca będzie zobowiązany dostosować jakość paliw do nowych norm.
6. Ilość zakupionego paliwa będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego.
7. Zamawiający dopuszcza możliwość zakupu mniejszej ilości paliw niż podanych w pkt 1, bez możliwości roszczeń finansowych ze strony Wykonawcy zgodnie z §9 ust. 1 pkt 1 lit. b projektu umowy.
8. Dostawy będą wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych niniejszą SWZ i umową warunkach

4.5.3.)Główny kod CPV

09100000-0 - Paliwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

4.5.5.)Wartość części

339832,52 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 3
Sukcesywna dostawa w formie bezgotówkowej paliw ciekłych: benzyny bezołowiowej 95 w ilości ok. 3.500 litrów i oleju napędowego w ilości ok. 32.000 litrów dla ODM nr 3 w Poczesnej w okresie od podpisania umowy przez 18 miesięcy.
1. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być wysokiej jakości.
Zamawiający przez okres obowiązywania umowy zastrzega sobie prawo do dwukrotnego przebadania pobranych próbek każdego rodzaju paliwa w niezależnym, akredytowanym laboratorium na koszt Oferenta.
2. Stacja benzynowa musi być zlokalizowana w obrębie max 10 km od siedziby ODM 3 Poczesna – ul. Bociana Górka 19, 42-262 Poczesna;
3. Dostawy będą realizowane na zasadzie doraźnych, bezgotówkowych tankowań pojazdów do zbiornika i kanistrów w sposób ciągły.
Z tytułu każdorazowego zakupu paliwa Wykonawca otrzymywać będzie należność ustaloną na podstawie aktualnej w dniu zakupu (tankowania) ceny brutto jednego litra paliwa z uwzględnieniem udzielonego przez Wykonawcę upustu oraz ilości zakupionego (zatankowanego) przez Zamawiającego paliwa.
4. Dostarczane paliwa muszą spełniać normy określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. z 2023r., poz. 1314) oraz aktualne normy: PN-EN 228+A1 (dla benzyny bezołowiowej 95) i PN-EN 590+A1 (dla oleju napędowego). Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego zobowiązany jest okazać stosowne „orzeczenie jakości paliwa”, w którym zawarte będą wyniki laboratoryjne badania dostarczonego paliwa, dotyczące zgodności paliwa z RMG z dnia 09.10.2015 r. dla paliw ciekłych. Wykonawca udziela min. 12 m-cy gwarancji na dostarczone paliwo, a w przypadku wykrycia uszkodzeń spowodowanych jego złą jakością, potwierdzonych ekspertyzą rzeczoznawcy, poniesie koszty napraw i ekspertyzy. W okresie zimowym Wykonawca zapewni Zamawiającemu paliwa przystosowane do niskich temperatur.
5. W przypadku zmiany obowiązujących norm jakościowych w trakcie trwania umowy, Wykonawca będzie zobowiązany dostosować jakość paliw do nowych norm.
6. Ilość zakupionego paliwa będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego.
7. Zamawiający dopuszcza możliwość zakupu mniejszej ilości paliw niż podanych w pkt 1, bez możliwości roszczeń finansowych ze strony Wykonawcy zgodnie z §9 ust. 1 pkt 1 lit. b projektu umowy.
8. Dostawy będą wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych niniejszą SWZ i umową warunkach

4.5.3.)Główny kod CPV

09100000-0 - Paliwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

4.5.5.)Wartość części

203792,68 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 4
Sukcesywna dostawa w formie bezgotówkowej paliw ciekłych: benzyny bezołowiowej 95 w ilości ok. 2.000 litrów i oleju napędowego w ilości ok. 1.000 litrów dla Powiatowego Zarządu Dróg w Częstochowie w okresie od podpisania umowy przez 18 miesięcy.
1. Dostarczony przedmiot zamówienia musi być wysokiej jakości.
Zamawiający przez okres obowiązywania umowy zastrzega sobie prawo do dwukrotnego przebadania pobranych próbek każdego rodzaju paliwa w niezależnym, akredytowanym laboratorium na koszt Oferenta.
2. Stacja benzynowa musi być zlokalizowana w obrębie max 10 km od siedziby PZD Częstochowa – Częstochowa, ul. Sobieskiego 9 (budynek Starostwa Powiatowego w Częstochowie), 42-217 Częstochowa.
3. Dostawy będą realizowane na zasadzie doraźnych, bezgotówkowych tankowań pojazdów do zbiornika i kanistrów w sposób ciągły.
Z tytułu każdorazowego zakupu paliwa Wykonawca otrzymywać będzie należność ustaloną na podstawie aktualnej w dniu zakupu (tankowania) ceny brutto jednego litra paliwa z uwzględnieniem udzielonego przez Wykonawcę upustu oraz ilości zakupionego (zatankowanego) przez Zamawiającego paliwa.
4. Dostarczane paliwa muszą spełniać normy określone w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 9 października 2015r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz.U. z 2023r., poz. 1314) oraz aktualne normy: PN-EN 228+A1 (dla benzyny bezołowiowej 95) i PN-EN 590+A1 (dla oleju napędowego). Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego zobowiązany jest okazać stosowne „orzeczenie jakości paliwa”, w którym zawarte będą wyniki laboratoryjne badania dostarczonego paliwa, dotyczące zgodności paliwa z RMG z dnia 09.10.2015 r. dla paliw ciekłych. Wykonawca udziela min. 12 m-cy gwarancji na dostarczone paliwo, a w przypadku wykrycia uszkodzeń spowodowanych jego złą jakością, potwierdzonych ekspertyzą rzeczoznawcy, poniesie koszty napraw i ekspertyzy. W okresie zimowym Wykonawca zapewni Zamawiającemu paliwa przystosowane do niskich temperatur.
5. W przypadku zmiany obowiązujących norm jakościowych w trakcie trwania umowy, Wykonawca będzie zobowiązany dostosować jakość paliw do nowych norm.
6. Ilość zakupionego paliwa będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego.
7. Zamawiający dopuszcza możliwość zakupu mniejszej ilości paliw niż podanych w pkt 1, bez możliwości roszczeń finansowych ze strony Wykonawcy zgodnie z §9 ust. 1 pkt 1 lit. b projektu umowy.
8. Dostawy będą wykonywane zgodnie z obowiązującymi przepisami, normami oraz na ustalonych niniejszą SWZ i umową warunkach

4.5.3.)Główny kod CPV

09100000-0 - Paliwa

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

09132100-4 - Benzyna bezołowiowa

09134100-8 - Olej napędowy

4.5.5.)Wartość części

17235,77 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Na podstawie art. 254 pkt 2 zgodnie z art. 255 pkt. 1 Ustawy PZP: „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”, Zamawiający unieważnia postępowanie dotyczące zadania nr 1.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

391777,84 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

391777,84 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

391777,84 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PETRO-KON Łukasz Łuszcz Spółka Komandytowa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9491573223

7.3.3)Ulica

Armii Krajowej 7/11

7.3.4)Miejscowość

Koniecpol

7.3.5)Kod pocztowy

42-230

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

391777,84 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Na podstawie art. 254 pkt 2 zgodnie z art. 255 pkt. 1 Ustawy PZP: „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”, Zamawiający unieważnia postępowanie dotyczące zadania nr 3.

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Na podstawie art. 254 pkt 2 zgodnie z art. 255 pkt. 1 Ustawy PZP: „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”, Zamawiający unieważnia postępowanie dotyczące zadania nr 4.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09100000-0Paliwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
396 951 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
273 501 zł881 142 zł
Rozstęp międzykwartylowy
607 641 zł
Źródło próbki
CPV 09100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
273 501 zł
Mediana
396 951 zł
Górny kwartyl
881 142 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiatowy Zarząd Dróg w Częstochowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Częstochowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 391 778 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09100000-0 (Paliwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PETRO-KON Łukasz Łuszcz Spółka Komandytowa (Koniecpol). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.