Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
39 255 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Materiały promocyjne – tekstylne
    Wartość umowy
    29 262 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Materiały promocyjno- tekstylne – czapki
    Wartość umowy
    9994 zł
    2 oferty
  3. Unieważniona
    Część 3Materiały promocyjne -reklamowe
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Jakość wykonania40%Termin wykonania (od dnia zawarcia umowy)40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów promocyjnych z podziałem na zadania

Zamawiający Lotnicza Akademia Wojskowa (Dęblin, Lubelskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa materiałów promocyjnych z podziałem na zadania”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 39 255 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Lotnicza Akademia WojskowaDęblin, Lubelskie (powiat Rycki →)opublikowano 8 grudnia 2023
Łączna wartość umów
39 255 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,5 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Lotnicza Akademia Wojskowa

1.3.)Oddział zamawiającego

Lotnicza Akademia Wojskowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 060059216

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dywizjonu 303 nr 35

1.5.2.)Miejscowość

Dęblin

1.5.3.)Kod pocztowy

08-521

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL815 - Puławski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

m.pajurek@law.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.wojsko-polskie.pl/law/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

zamowienia.law.mil.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów promocyjnych z podziałem na zadania

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4c3997c7-8219-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00541087

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-08

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00299131/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.16 Dostawa artykułów promocyjnych, gadżetów reklamowych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00490285

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Zp/tp/163/2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

31112,36 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 - Materiały promocyjne – tekstylne

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

20112,36 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 - Materiały promocyjno- tekstylne – czapki

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

9234,15 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Materiały promocyjne -reklamowe

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

1765,85 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

29261,70 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29261,70 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

29261,70 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SNT Polska Andrzej Krawczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6783094605

7.3.3)Ulica

os. Centrum C 1/25

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-929

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

29261,70 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9993,75 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

9993,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9993,75 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SNT Polska Andrzej Krawczyk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6783094605

7.3.3)Ulica

os. Centrum C 1/25

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-929

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-12-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9993,75 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Lotnicza Akademia Wojskowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dęblin.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 39 255 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22462000-6 (Materiały reklamowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: SNT Polska Andrzej Krawczyk (Kraków). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.