Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
EKO-BUD Firma Budowlano-Usługowa - Jacek Majdecki występujący jako pełnomocnik Firmy Budowlano - Usługowej "EKO-BUD" s.c. Elżbieta, Jacek Majdeccy· Lisewomała firma

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: EKO-BUD Firma Budowlano-Usługowa - Elżbieta Majdecka

Wartość umowy
181 381 zł
Umowa zawarta
30 listopada 2023
Okres realizacji
5 miesiące
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 181 381 zł – 279 933 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres dodatkowej gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont drogi gminnej w miejscowości Białe Piątkowo

Zamawiający Gmina Miłosław (Miłosław, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont drogi gminnej w miejscowości Białe Piątkowo”, wybierając ofertę wykonawcy EKO-BUD Firma Budowlano-Usługowa - Jacek Majdecki występujący jako pełnomocnik Firmy Budowlano - Usługowej "EKO-BUD" s.c. Elżbieta, Jacek Majdeccy. Wartość umowy: 181 381 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina MiłosławMiłosław, Wielkopolskie (powiat Wrzesiński →)opublikowano 6 grudnia 2023
Wartość umowy
181 381 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: EKO-BUD Firma Budowlano-Usługowa - Jacek Majdecki występujący jako pełnomocnik Firmy Budowlano - Usługowej "EKO-BUD" s.c. Elżbieta, Jacek Majdeccy (Lisewo), wspólnie z: EKO-BUD Firma Budowlano-Usługowa - Elżbieta Majdecka.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 181 380,72 zł (umowę zawarto 30 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 181 380,72 zł do 279 932,63 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 5 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIŁOSŁAW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631258106

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wrzesińska 19

1.5.2.)Miejscowość

Miłosław

1.5.3.)Kod pocztowy

62-320

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL414 - Koniński

1.5.7.)Numer telefonu

61 438 20 21

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@miloslaw.info.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://miloslaw.bip.net.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/miloslaw

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont drogi gminnej w miejscowości Białe Piątkowo

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6013db64-6de0-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00534673

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-12-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00027103/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.10 Remont drogi gminnej w miejscowości Białe Piątkowo, gm. Miłosław

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00450438

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IŚR.271.ZP.22.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont drogi gminnej nr 401024P w miejscowości Białe Piątkowo, gmina Miłosław, powiat wrzesiński, na odcinku o długości 266 m. Remont nie skutkuje zmianą przebiegu drogi w planie oraz nie obejmuje remontu zjazdów do posesji. Zakres robót mieści się w zakresie działki drogowej o nr ewidencyjnym 26, obręb Białe Piątkowo. Roboty związane z remontem jezdni polegać będą na frezowaniu korekcyjnym najbardziej zdegradowanych odcinków jezdni, a następnie wykonaniu warstwy wyrównawczej. Na całej długości przewiduje się ułożenie warstwy ścieralnej grubości 5 cm z betonu asfaltowego AC 11S.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja załączona do SWZ, a w szczególności:
- dokumentacja projektowa,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
- przedmiar robót.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

8

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

8

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

181380,72 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

279932,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

181380,72 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
EKO-BUD Firma Budowlano-Usługowa - Jacek Majdecki występujący jako pełnomocnik Firmy Budowlano - Usługowej "EKO-BUD" s.c. Elżbieta, Jacek Majdeccy

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: EKO-BUD Firma Budowlano-Usługowa - Elżbieta Majdecka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 639738509

7.3.4)Miejscowość

Lisewo

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-30

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

181380,72 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

5 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 154 700 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 791 683 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 154 700 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miłosław prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Miłosław.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 181 381 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EKO-BUD Firma Budowlano-Usługowa - Jacek Majdecki występujący jako pełnomocnik Firmy Budowlano - Usługowej "EKO-BUD" s.c. Elżbieta, Jacek Majdeccy (Lisewo). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 8 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.