Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Zakład Usług Sprzętowo - Transportowych Andrzej Bator· Wieluńmikrofirma
Wartość umowy
207 870 zł
Umowa zawarta
22 listopada 2023
Okres realizacji
210 dni
Oferty w postępowaniu
8 ofertceny: 207 870 zł – 641 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Starzenice, gm. Wieluń”

Zamawiający Gmina Wieluń (Wieluń, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Starzenice, gm.…”, wybierając ofertę wykonawcy Zakład Usług Sprzętowo - Transportowych Andrzej Bator. Wartość umowy: 207 870 zł. Złożono 8 ofert.

Zamawiający: Gmina WieluńWieluń, Łódzkie (powiat Wieluński →)opublikowano 27 listopada 2023
Wartość umowy
207 870 zł
Liczba ofert
8 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 października 2023

    Termin ofert: 26 października 2023 13:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 listopada 2023

    8 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Zakład Usług Sprzętowo - Transportowych Andrzej Bator (Wieluń), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 207 870,00 zł (umowę zawarto 22 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 8 ofert; ceny wahały się od 207 870,00 zł do 641 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 210 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail