Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Lubań - droga dojazdowa do gruntów rolnych

Zamawiający Gmina Miejska Lubań (Lubań, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Lubań - droga dojazdowa do gruntów rolnych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Miejska LubańLubań, Dolnośląskie (powiat Lubański →)opublikowano 22 listopada 2023
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 637 394 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miejska Lubań

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230821380

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

7 Dywizji 14

1.4.2.)Miejscowość

Lubań

1.4.3.)Kod pocztowy

59-800

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.)Numer telefonu

75 6464499

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

boi.um@miastoluban.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.luban.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-73ee25b6-004e-11ee-9355-06954b8c6cb9

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00506645

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-11-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00242441

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Lubań - droga dojazdowa do gruntów rolnych

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest

Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Lubaniu realizowanej w ramach zadania pn.: „LUBAŃ – droga dojazdowa do gruntów rolnych”. 2. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiot niniejszej umowy obejmuje tylko odcinek Nr 4’-4-5 drogi rolnej o długości 728 m i powierzchni 2920 m2 z mieszanki mineralno-asfaltowej zaznaczonej na rysunkach 2.6 i 2.7 w dokumentacji technicznej, przebiegającej przez następujące działki: - 7 (AM 13, 17/2 (AM 12), 12/2 (AM 12) - OBRĘB I, - 5/2 (AM 4) - OBRĘB II, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik Nr 7 do SWZ, na która składa się: 1) Projekt Budowlany Zagospodarowania Terenu, 2) Projekt Architektoniczno-Budowlany – Branża Drogowa, 3) Projekt Docelowej Organizacji Ruchu, 4) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, 5) Przedmiar Robót,

3.9.)Główny kod CPV

45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-07-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

5 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ELTOR Eugeniusz Figurski, Teresa Figurska Sp. jawna

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 022037026

4.3.3.)Ulica

Aleja Niepodległości 12A

4.3.4.)Miejscowość

Lubań

4.3.5.)Kod pocztowy

59-800

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

899000,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00350851/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-10-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

899000,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233123-7Roboty budowlane w zakresie dróg po…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
637 394 zł
Próbka: 861 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
305 200 zł1 626 016 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 320 817 zł
Źródło próbki
CPV 45233· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
305 200 zł
Mediana
637 394 zł
Górny kwartyl
1 626 016 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Lubań prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubań.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233123-7 (Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.