Lubań - droga dojazdowa do gruntów rolnych
Zamawiający Gmina Miejska Lubań (Lubań, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Lubań - droga dojazdowa do gruntów rolnych”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 635 266 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Roboty budowlane (CPV 45)
- woj. Dolnośląskie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Miejska Lubań |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 230821380 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 7 Dywizji 14 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lubań |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 59-800 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL515 - Jeleniogórski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 75 6464499 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | boi.um@miastoluban.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.luban.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-73ee25b6-004e-11ee-9355-06954b8c6cb9 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00502941 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-11-22 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00242441 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Lubań - droga dojazdowa do gruntów rolnych |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | |
| 1. | Przedmiotem zamówienia jest | Przebudowa drogi dojazdowej do gruntów rolnych w Lubaniu realizowanej w ramach zadania pn.: „LUBAŃ – droga dojazdowa do gruntów rolnych”. 2. Opis przedmiotu zamówienia: Przedmiot niniejszej umowy obejmuje tylko odcinek Nr 4’-4-5 drogi rolnej o długości 728 m i powierzchni 2920 m2 z mieszanki mineralno-asfaltowej zaznaczonej na rysunkach 2.6 i 2.7 w dokumentacji technicznej, przebiegającej przez następujące działki: - 7 (AM 13, 17/2 (AM 12), 12/2 (AM 12) - OBRĘB I, - 5/2 (AM 4) - OBRĘB II, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób realizacji zawiera dokumentacja techniczna stanowiąca załącznik Nr 7 do SWZ, na która składa się: 1) Projekt Budowlany Zagospodarowania Terenu, 2) Projekt Architektoniczno-Budowlany – Branża Drogowa, 3) Projekt Docelowej Organizacji Ruchu, 4) Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, 5) Przedmiar Robót, |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45233123-7 - Roboty budowlane w zakresie dróg podrzędnych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2023-07-14 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 5 miesiące |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | ELTOR Eugeniusz Figurski, Teresa Figurska Sp. jawna |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 022037026 |
| 4.3.3.) | Ulica | Aleja Niepodległości 12A |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Lubań |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 59-800 |
| 4.3.6.) | Województwo | dolnośląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 899000,00 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2023/BZP 00350851/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-11-16 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 899000,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.
Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).