Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Konserwacja i utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Kup w 2023r.

Zamawiający Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kup (Kup, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Konserwacja i utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Kup w 2023r”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 290 827 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kup

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 530560272

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

1 Maja 9

1.4.2.)Miejscowość

Kup

1.4.3.)Kod pocztowy

46-082

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.4.7.)Numer telefonu

774695212

1.4.8.)Numer faksu

774695353

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

kup@katowice.lasy.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://kup.katowice.lasy.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-22f9eee5-c968-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.2.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00504182

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2023-11-22

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00149785

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Konserwacja i utrzymanie dróg leśnych w Nadleśnictwie Kup w 2023r.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie będzie polegało na wykonaniu prac związanych z konserwacją i utrzymaniem dróg leśnych na terenie będącym
w administracji Nadleśnictwa Kup. Prace będą miały charakter interwencyjny, co oznacza, że Wykonawca będzie
zobowiązany do wykonywania częściowych uzupełnień nawierzchni dróg leśnych różnymi metodami w miejscach
wskazanych przez Zamawiającego oraz naprawy uszkodzonych przepustów o różnych średnicach. Zamawiający określił
pięć sposobów (technologii) konserwacji i wykonywania częściowych uzupełnień nawierzchni dróg, których zastosowanie
precyzowane będzie w zleceniu na podstawie którego Wykonawca przystąpi do prac oraz jedną technologię naprawy
uszkodzonych przepustów składającą się z kilku podtechnologii w zależności od średnicy przepustu.
Obiektami na których przewiduje się konserwację jedną z sześciu metod (technologii)są drogi leśne wewnętrzne (w tym
dojazdy pożarowe). Przedmiotowe drogi posiadają nawierzchnie tłuczniowe, żużlowe, wzmacniane gruzem budowlanym
oraz gruntowe. Zamawiający zastrzega możliwość łączenia kilku metod na jednym odcinku drogi (np. wbudowanie kruszywa
bazaltowego z lekkim kruszywem budowlanym)
Sposoby konserwacji i uzupełnień nawierzchni dróg leśnych (utrzymanie bieżące) technologie, zakres prac) :
1. Równanie, profilowanie, wałowanie wraz ze ścięciem poboczy dróg leśnych.
2. Uzupełnienie ubytków w nawierzchni dróg leśnych ( likwidacja wyrw, zaniżeń, kolein) lekkim kruszywem budowlanym (np.
EPO lub równoważny)
3. Uzupełnienie ubytków w nawierzchni dróg leśnych ( likwidacja wyrw, zaniżeń, kolein) kruszywem bazaltowym
niesortowanym fr. 0-31,5mm.
4. Uzupełnienie ubytków w nawierzchni dróg leśnych ( likwidacja wyrw, zaniżeń, kolein) kruszywem bazaltowym
niesortowanym fr. 0-63mm.
5. Uzupełnienie ubytków w nawierzchni dróg leśnych ( likwidacja wyrw, zaniżeń, kolein) kruszywem bazaltowym
sortowanym fr. 31,5-63mm.
6. Naprawa uszkodzonego przepustu:
6.1. Naprawa uszkodzonego przepustu średnicy fi 40cm
6.2. Naprawa uszkodzonego przepustu średnicy fi 50cm
6.3. Naprawa uszkodzonego przepustu średnicy fi 60cm
6.4. Naprawa uszkodzonego przepustu średnicy fi 80cm
6.5. Naprawa uszkodzonego przepustu średnicy fi 100cm
Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany ilość poszczególnych technologii (załącznik nr 2 do SWZ) w zależności od
bieżących potrzeb konserwacyjno – utrzymaniowych. Dobór danej technologii uwarunkowanych jest od warunków
terenowych, warunków pogodowych i bieżących potrzeb Nadleśnictwa.
W przypadku udzielenia zamówienia o których mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 zakres robót będzie polegał na wykonaniu prac
wg w/w technologii (technologii 1-6) do 100% wartości zamówienia podstawowego. Zamówienie takie może być udzielone w
okresie 3 lat od dnia udzielenia zamówienia podstawowego, dotychczasowemu wykonawcy po uprzednich negocjacjach.

3.9.)Główny kod CPV

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2023-04-28

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Firma Handlowa EURO-STANDARD Sp. k. Antoni Król, Andrzej Król

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7542626107

4.3.3.)Ulica

Strzelecka 53a

4.3.4.)Miejscowość

Opole

4.3.5.)Kod pocztowy

45-525

4.3.6.)Województwo

opolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

1639024,20 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE

2023/BZP 00207935/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2023-10-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

1637384,19 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233141-9Roboty w zakresie konserwacji dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
290 827 zł
Próbka: 21 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
179 541 zł386 100 zł
Rozstęp międzykwartylowy
206 559 zł
Źródło próbki
CPV 45233141· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
179 541 zł
Mediana
290 827 zł
Górny kwartyl
386 100 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Nadleśnictwo Kup prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kup.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233141-9 (Roboty w zakresie konserwacji dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.