Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
20 października 2023
Okres realizacji
do 19 stycznia 2024
Oferty w postępowaniu
3 ofertyodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Kryteria wyboru
Cena60%Okres terminu realizacji20%Gwarancja i rękojmia na wykonanie roboty budowlanej20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana nawierzchni treningowego boiska piłkarskiego na obiekcie sportowym przy ul. Małachowskiego 5 w Łodzi

Zamawiający Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi (Łódź, Łódzkie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana nawierzchni treningowego boiska piłkarskiego na obiekcie sportowym przy ul.…”, wybierając ofertę wykonawcy INTERHALL Sp. z o.o. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 21 listopada 2023
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 722 634 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INTERHALL Sp. z o.o. (Katowice), mała firma.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty. Odrzucono 2 oferty.

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 stycznia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI OŚRODEK SPORTU I REKREACJI W ŁODZI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 100855997

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ks. Harcmistrza Ignacego Skorupki 21

1.5.2.)Miejscowość

Łódź

1.5.3.)Kod pocztowy

90-532

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.5.7.)Numer telefonu

42272-14-17

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@mosir.lodz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.mosir.lodz.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/uml

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Rekreacja, kultura i religia

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wymiana nawierzchni treningowego boiska piłkarskiego na obiekcie sportowym przy ul. Małachowskiego 5 w Łodzi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1a6d220e-1b05-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00501678

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00138464/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 Modernizacja boiska ze sztuczna nawierzchnią na obiekcie sportowym przy ul. Małachowskiego 5 w Łodzi

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00290650

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

2/2023/TP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2656940,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

5.1 Przedmiotem zamówienia obejmuje zaprojektowanie i wykonanie wymiany nawierzchni na boisku nr 3 ze sztuczną nawierzchnia na terenie obiektu sportowego przy ul. Małachowskiego 5 w Łodzi zgodnie z Programem Funkcyjno-Użytkowym
5.2 Zgodnie z art. 441 ustawy Pzp Zamawiający przewiduje skorzystanie z prawa opcji . Informacje dotyczące zastosowania prawa opcji znajduje się w pkt. 36 ust. 2 niniejszego SWZ.
5.3 Zakres zamówienia obejmuje m. in.:
5.3.1 dla zakresu podstawowego :
• Wykonanie dokumentacji projektowej, która powinna zawierać szczegółowe rysunki techniczne z wymiarami boiska, liniami i strefami, oraz opisem robót – zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami prawa, w tym zapisami podręcznika licencyjnego Polskiego Związku Piłki Nożnej (PZPN) dla klubów IV ligi ( z zachowaniem obecnych wymiaru i kształtu boiska) w terminie 2 tygodni od zawarcia umowy,
• Opracowanie planu prowadzenia prac (harmonogramu) na czynnym obiekcie (roboty będą prowadzone w przerwie rozgrywek i treningów) w terminie 5 dni od zawarcia umowy,
• Dostarczenie i ułożenie sztucznej murawy sportowej (wraz z zasypem) o powierzchni 7420 m2, przeznaczonej do rozgrywek bezpośrednio po jej ułożeniu,
• Wykonanie wszystkich linii i stref dla boiska piłkarskiego w kolorze białym oraz – wyznaczenie dwóch boisk poprzecznych z liniami w kolorze żółtym,
• Dostarczenie i ułożenie maty elastycznej tzw. shockpad, jeśli jest wymagany w danym systemie nawierzchni,
• Wykonanie operatu geodezyjnego potwierdzającego zgodność geometrii boiska z projektem murawy,
• Uzyskanie Certyfikatu FIFA Quality dla boiska piłkarskiego ze sztucznej trawy,
• Tablica informacyjna do wykonania zgodnie z opisem zawartym w załączniku nr 1 do SWZ.

5.3.2 dla prawa opcji:

• Usunięcie istniejącej sztucznej nawierzchni (prawo opcji),
• Wywiezienie i utylizacja sztucznej nawierzchni (prawo opcji).
• Przygotowanie, dostawa i uzupełnienie istniejącej podbudowy (prawo opcji),
• Wykonanie umocnienia skarpy według odrębnego opracowania (prawo opcji).

5.4 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SWZ oraz w programie funkcyjno-użytkowym i dokumentacji projektowej dot. umocnienia skarpy.
[numeracja zgodna z SWZ]

4.5.3.)Główny kod CPV

45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

45212221-1 - Roboty budowlane związane z obiektami na terenach sportowych

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45236119-7 - Naprawa boisk sportowych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1655260,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2581770,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

224356,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

INTERHALL Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9542517721

7.3.3)Ulica

Milowicka 1F

7.3.4)Miejscowość

Katowice

7.3.5)Kod pocztowy

40-312

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2224356,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2024-01-19

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Powiązane lokalnie

Aktywne w tym samym rynku lokalnym

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: INTERHALL Sp. z o.o. (Katowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.