Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
190 896 zł
Umowa zawarta
16 listopada 2023
Okres realizacji
do 15 grudnia 2023
Oferty w postępowaniu
15 ofertceny: 190 896 zł – 317 724 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych o mocach 25,65 kWp dla potrzeb budynku Urzędu Gminy Dzierzkowice oraz 43,32 kWp dla potrzeb oczyszczalni ścieków w Terpentynie

Zamawiający Gmina Dzierzkowice (Terpentyna, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa i montaż instalacji fotowoltaicznych o mocach 25,65 kWp dla potrzeb budynku…”, wybierając ofertę wykonawcy INACO sp.z.o.o. Wartość umowy: 190 896 zł. Złożono 15 ofert.

Zamawiający: Gmina DzierzkowiceTerpentyna, Lubelskie (powiat Kraśnicki →)opublikowano 16 listopada 2023
Wartość umowy
190 896 zł
Liczba ofert
15 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    11 października 2023

    Termin ofert: 19 października 2023 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    16 listopada 2023

    15 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy INACO sp.z.o.o. (Lublin), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 190 896,00 zł (umowę zawarto 16 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 15 ofert; ceny wahały się od 190 896,00 zł do 317 723,76 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail