Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
355 285 zł
Umowa zawarta
8 listopada 2023
Okres realizacji
do 21 listopada 2023
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 318 881 zł – 485 513 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 11% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących na potrzeby instytucji będących na zaopatrzeniu Jednostki Wojskowej Nr 3964 w 2023 r.

Zamawiający Jednostka Wojskowa nr 3964 (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących na potrzeby instytucji…”, wybierając ofertę wykonawcy Golden Line Sp. zo.o. Wartość umowy: 355 285 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Jednostka Wojskowa nr 3964Warszawa, Mazowieckieopublikowano 15 listopada 2023
Wartość umowy
355 285 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Golden Line Sp. zo.o. (Świlcza), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 355 284,77 zł (umowę zawarto 8 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 318 880,58 zł do 485 512,66 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 21 listopada 2023 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Jednostka Wojskowa nr 3964

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 017172392

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

11 Listopada 17/19

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-909

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

261 872 339

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ozjw3964@ron.mil.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://ozjw3964.wp.mil.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ozjw3964.wp.mil.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Obrona

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących na potrzeby instytucji będących na zaopatrzeniu Jednostki Wojskowej Nr 3964 w 2023 r.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-31f9c3df-2b89-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00494884

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00084833/20/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.3 Dostawa materiałów eksploatacyjnych do urządzeń drukujących na potrzeby instytucji będących na zaopatrzeniu Jednostki Wojskowej Nr 3964

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00327668

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

22/2023/Z

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

635564,44 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa nowych, nieregenerowanych materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kserokopiarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych i poligraficznych. Szczegółowy opis wraz z podaniem ilości znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy_Opis przedmiotu zamówienia v2.

4.5.3.)Główny kod CPV

30192113-6 - Wkłady drukujące

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

318880,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

485512,66 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

355284,77 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Golden Line Sp. zo.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5170395649

7.3.3)Ulica

Świlcza

7.3.4)Miejscowość

Świlcza

7.3.5)Kod pocztowy

36-072

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-08

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

355284,77 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2023-11-21

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30192113-6Wkłady drukujące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
397 499 zł
Próbka: 29 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
190 258 zł552 846 zł
Rozstęp międzykwartylowy
362 588 zł
Źródło próbki
CPV 30192· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
190 258 zł
Mediana
397 499 zł
Górny kwartyl
552 846 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Jednostka Wojskowa nr 3964 prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 355 285 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30192113-6 (Wkłady drukujące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Golden Line Sp. zo.o. (Świlcza). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.