Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
715 747 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    187 047 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    177 335 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    171 891 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4
    BION Łukasz Białek· Dobrzany
    Wartość umowy
    179 474 zł
    3 oferty
Oferty w postępowaniu
13 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena95%Wysokość kary umownej za niedotrzymanie czasu reakcji5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu stargardzkiego w latach 2023-2024

Zamawiający Powiat Stargardzki w imieniu którego działa Zarząd Dróg Powiatowych (Stargard, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu stargardzkiego w latach 2023-2024”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 715 747 zł. Złożono 13 ofert.

Łączna wartość umów
715 747 zł
Liczba ofert
13 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Przedsiębiorstwo Budowlano-Transportowe ARBET Arkadiusz Żygadło (części 1, 2, 3); BION Łukasz Białek (część 4).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 715 747,32 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 13 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Stargardzki w imieniu którego działa Zarząd Dróg Powiatowych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811684210

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Skarbowa 1

1.5.2.)Miejscowość

Stargard

1.5.3.)Kod pocztowy

73-110

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.7.)Numer telefonu

91 577 52 19

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zdp@zdp.stargard.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdp.stargard.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zdp_stargard/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu stargardzkiego w latach 2023-2024

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3eaa9ab2-578c-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00492668

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00046692/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu stargardzkiego w latach 2023-2024

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00405322

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDP.1/ZP.3310.6.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu stargardzkiego w latach 2023-2024 celem zapewnienia bezpieczeństwa na drogach, w granicach i w zakresie określonym przez SWZ. Zamówienie zostało podzielone na cztery części:
Część 1 - Zadanie 1 - obręb 1 - długość odcinka – około 88,400 km
Część 2 - Zadanie 2 - obręb 2 - długość odcinka – około 75,200 km
Część 3 - Zadanie 3 - obręb 3 - długość odcinka – około 57,200 km
Część 4 - Zadanie 4 - obręb 4 - długość odcinka – około 108,000 km
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wg stanu znanego Zamawiającemu
na dzień wszczęcia postępowania, określony jest przez: specyfikacje techniczne oraz niniejszą SWZ, a w szczególności projekt umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ – rzeczywisty, niezbędny dla realizacji przedmiotu zamówienia zakres prac, mieszczący się w definicji określenia przedmiotu zamówienia, może różnić się od zakresu opisanego dokumentami zamówienia. Szczegółowe prowadzenie prac, harmonogram oraz zakres odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej, standardy zimowego utrzymania - określa Specyfikacja Techniczna (ST) stanowiąca integralną część umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

209874,82 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu stargardzkiego w latach 2023-2024 celem zapewnienia bezpieczeństwa na drogach, w granicach i w zakresie określonym przez SWZ. Zamówienie zostało podzielone na cztery części:
Część 1 - Zadanie 1 - obręb 1 - długość odcinka – około 88,400 km
Część 2 - Zadanie 2 - obręb 2 - długość odcinka – około 75,200 km
Część 3 - Zadanie 3 - obręb 3 - długość odcinka – około 57,200 km
Część 4 - Zadanie 4 - obręb 4 - długość odcinka – około 108,000 km
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wg stanu znanego Zamawiającemu
na dzień wszczęcia postępowania, określony jest przez: specyfikacje techniczne oraz niniejszą SWZ, a w szczególności projekt umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ – rzeczywisty, niezbędny dla realizacji przedmiotu zamówienia zakres prac, mieszczący się w definicji określenia przedmiotu zamówienia, może różnić się od zakresu opisanego dokumentami zamówienia. Szczegółowe prowadzenie prac, harmonogram oraz zakres odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej, standardy zimowego utrzymania - określa Specyfikacja Techniczna (ST) stanowiąca integralną część umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

210081,39 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu stargardzkiego w latach 2023-2024 celem zapewnienia bezpieczeństwa na drogach, w granicach i w zakresie określonym przez SWZ. Zamówienie zostało podzielone na cztery części:
Część 1 - Zadanie 1 - obręb 1 - długość odcinka – około 88,400 km
Część 2 - Zadanie 2 - obręb 2 - długość odcinka – około 75,200 km
Część 3 - Zadanie 3 - obręb 3 - długość odcinka – około 57,200 km
Część 4 - Zadanie 4 - obręb 4 - długość odcinka – około 108,000 km
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wg stanu znanego Zamawiającemu
na dzień wszczęcia postępowania, określony jest przez: specyfikacje techniczne oraz niniejszą SWZ, a w szczególności projekt umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ – rzeczywisty, niezbędny dla realizacji przedmiotu zamówienia zakres prac, mieszczący się w definicji określenia przedmiotu zamówienia, może różnić się od zakresu opisanego dokumentami zamówienia. Szczegółowe prowadzenie prac, harmonogram oraz zakres odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej, standardy zimowego utrzymania - określa Specyfikacja Techniczna (ST) stanowiąca integralną część umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

184915,68 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje zimowe utrzymanie dróg powiatowych na terenie powiatu stargardzkiego w latach 2023-2024 celem zapewnienia bezpieczeństwa na drogach, w granicach i w zakresie określonym przez SWZ. Zamówienie zostało podzielone na cztery części:
Część 1 - Zadanie 1 - obręb 1 - długość odcinka – około 88,400 km
Część 2 - Zadanie 2 - obręb 2 - długość odcinka – około 75,200 km
Część 3 - Zadanie 3 - obręb 3 - długość odcinka – około 57,200 km
Część 4 - Zadanie 4 - obręb 4 - długość odcinka – około 108,000 km
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, wg stanu znanego Zamawiającemu
na dzień wszczęcia postępowania, określony jest przez: specyfikacje techniczne oraz niniejszą SWZ, a w szczególności projekt umowy stanowiący załącznik nr 6 do SWZ – rzeczywisty, niezbędny dla realizacji przedmiotu zamówienia zakres prac, mieszczący się w definicji określenia przedmiotu zamówienia, może różnić się od zakresu opisanego dokumentami zamówienia. Szczegółowe prowadzenie prac, harmonogram oraz zakres odśnieżania i zwalczania śliskości zimowej, standardy zimowego utrzymania - określa Specyfikacja Techniczna (ST) stanowiąca integralną część umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

90620000-9 - Usługi odśnieżania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

4.5.5.)Wartość części

218127,49 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

187046,82 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

472309,89 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

187046,82 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budowlano-Transportowe ARBET Arkadiusz Żygadło

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8541959178 REGON 320163250

7.3.3)Ulica

Nasienna 4

7.3.4)Miejscowość

Stargard

7.3.5)Kod pocztowy

73-110

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

187046,82 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-11-01 do 2024-03-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

177334,92 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

184786,92 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

177334,92 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budowlano-Transportowe ARBET Arkadiusz Żygadło

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8541959178 REGON 320163250

7.3.3)Ulica

Nasienna 4

7.3.4)Miejscowość

Stargard

7.3.5)Kod pocztowy

73-110

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

177334,92 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-11-01 do 2024-03-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

171891,18 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

181754,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

171891,18 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budowlano-Transportowe ARBET Arkadiusz Żygadło

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8541959178 REGON 320163250

7.3.3)Ulica

Nasienna 4

7.3.4)Miejscowość

Stargard

7.3.5)Kod pocztowy

73-110

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

171891,18 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-11-01 do 2024-03-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

179474,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

194794,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

179474,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BION Łukasz Białek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8542407908 REGON 361449648

7.3.3)Ulica

Lutkowo 42

7.3.4)Miejscowość

Dobrzany

7.3.5)Kod pocztowy

73-130

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-31

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

179474,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2023-11-01 do 2024-03-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90620000-9Usługi odśnieżania
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
714 920 zł
Próbka: 82 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
246 258 zł1 713 114 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 466 856 zł
Źródło próbki
CPV 90620000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
246 258 zł
Mediana
714 920 zł
Górny kwartyl
1 713 114 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Stargardzki w imieniu którego działa Zarząd Dróg Powiatowych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Stargard.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 715 747 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90620000-9 (Usługi odśnieżania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Budowlano-Transportowe ARBET Arkadiusz Żygadło (Stargard). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.