Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: WYDAWNICTWO "SCRIBA" S.C. JANINA FRĄCZEK, JOANNA JASZCZYSZYN

Wartość umowy
80 442 zł
Umowa zawarta
10 listopada 2023
Okres realizacji
20 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 80 442 zł – 156 000 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Termin wykonania i dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie i dostawa kalendarzy na 2024 rok

Zamawiający Kancelaria Senatu (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wykonanie i dostawa kalendarzy na 2024 rok”, wybierając ofertę wykonawcy WYDAWNICTWO "SCRIBA" S.C. JANINA FRĄCZEK, JOANNA JASZCZYSZYN. Wartość umowy: 80 442 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Kancelaria SenatuWarszawa, Mazowieckieopublikowano 10 listopada 2023
Wartość umowy
80 442 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: WYDAWNICTWO "SCRIBA" S.C. JANINA FRĄCZEK, JOANNA JASZCZYSZYN (Racibórz), wspólnie z: WYDAWNICTWO "SCRIBA" S.C. JANINA FRĄCZEK, JOANNA JASZCZYSZYN.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 80 442,00 zł (umowę zawarto 10 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 80 442,00 zł do 156 000,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 20 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Kancelaria Senatu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001393800

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Wiejska 6/8

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-902

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.)Numer telefonu

22 694 90 37

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@senat.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.senat.gov.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d1397a1b-5929-11ee-a60c-9ec5599dddc1

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Kancelaria Senatu

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Kancelaria Senatu

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie i dostawa kalendarzy na 2024 rok

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d1397a1b-5929-11ee-a60c-9ec5599dddc1

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00488392

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00158227/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.10 Wykonanie i dostawa kalendarzy na 2024 rok

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00415683

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BPKO.SZP.350.28.2023

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

119843,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie i dostawę kalendarzy na 2024 rok

1000 sztuk kalendarzy książkowych (w tym 105 sztuk z tłoczeniem na okładce napisów: Senator Rzeczypospolitej Polskiej lub Marszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej lub Wicemarszałek Senatu Rzeczypospolitej Polskiej), 600 sztuk kalendarzy kieszonkowych, 600 sztuk kalendarzy trójdzielnych i 600 sztuk kalendarzy na biurko, zwanych dalej „kalendarzami”. 2. Dostawa kalendarzy nastąpi do siedziby Kancelarii Senatu, przy ul. Wiejskiej 6/8, w Warszawie. 3. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „opz”, stanowiący załącznik nr 1 do SWZ wraz z załącznikami: nr 1  Struktura okleiny okładek kalendarzy, nr 2  Szkic okładki – kalendarz książkowy 2024, nr 3 – Szkic zadruku grzbietów bloku – kalendarzy książkowych i kieszonkowych, nr 4 – Szkic okładki – kalendarz kieszonkowy 2024. 4. Zamawiający wymaga, aby w przypadku zamiaru powierzenia części zamówienia podwykonawcy wykonawca wskazał w formularzu oferty, stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ, te części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcy, oraz podał (o ile jest mu znana) nazwę tego podwykonawcy. 5. Powierzenie części zamówienia podwykonawcy nie zwalnia wykonawcy z odpowiedzialności za należyte wykonanie zamówienia. 6. Pkt 4 i 5 stosuje się także w przypadku powierzenia części zamówienia więcej niż jednemu podwykonawcy. 7. Szczegółowe informacje zawiera SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

30199792-8 - Kalendarze

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79823000-9 - Usługi drukowania i dostawy

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

80442,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

156000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

80442,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
WYDAWNICTWO "SCRIBA" S.C. JANINA FRĄCZEK, JOANNA JASZCZYSZYN

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: WYDAWNICTWO "SCRIBA" S.C. JANINA FRĄCZEK, JOANNA JASZCZYSZYN

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 6391153566

7.3.3)Ulica

Bogumińska 51

7.3.4)Miejscowość

Racibórz

7.3.5)Kod pocztowy

47-400

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-11-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

80442,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

20 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Wykonanie i dostawa kalendarzy nastąpi w terminie 20 dni roboczych, liczonym od następnego dnia po dniu zawarcia umowy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30199792-8Kalendarze
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
424 603 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
188 400 zł523 375 zł
Rozstęp międzykwartylowy
334 975 zł
Źródło próbki
CPV 30199· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
188 400 zł
Mediana
424 603 zł
Górny kwartyl
523 375 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Kancelaria Senatu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 80 442 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30199792-8 (Kalendarze). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: WYDAWNICTWO "SCRIBA" S.C. JANINA FRĄCZEK, JOANNA JASZCZYSZYN (Racibórz). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.