Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
178 350 zł
Umowa zawarta
7 listopada 2023
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 178 350 zł – 283 531 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Długość okresu gwarancji jakości na prace montażowo – instalacyjne, a także na zamontowane30%Skuteczność świetlna opraw ulicznych10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Modernizacja i rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Przytuły wraz z instalacją punktów oświetlenia ulicznego z zasilaniem z OZE ”

Zamawiający Gmina Przytuły (Przytuły, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Modernizacja i rozbudowa oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Przytuły wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy ESCO PROJEKT ROMAN DĘBOWSKI. Wartość umowy: 178 350 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina PrzytułyPrzytuły, Podlaskie (powiat Łomżyński →)opublikowano 10 listopada 2023
Wartość umowy
178 350 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ESCO PROJEKT ROMAN DĘBOWSKI (MARKI).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 178 350,00 zł (umowę zawarto 7 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 178 350,00 zł do 283 531,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail