Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
428 728 zł
Umowa zawarta
6 listopada 2023
Okres realizacji
od 1 stycznia 2024 do 31 grudnia 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Kryterium środowiskowe i społeczne25%Termin płatności15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy Brzeżno

Zamawiający Gmina Brzeżno (Brzeżno, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Odbiór odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych z terenu Gminy…”, wybierając ofertę wykonawcy ATF POLSKA Sp. z o.o. Wartość umowy: 428 728 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina BrzeżnoBrzeżno, Zachodniopomorskie (powiat Świdwiński →)opublikowano 9 listopada 2023
Wartość umowy
428 728 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,0 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ATF POLSKA Sp. z o.o. (Połczyn Zdrój), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 428 727,60 zł (umowę zawarto 6 listopada 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail