Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
253 978 zł
Umowa zawarta
28 sierpnia 2023
Okres realizacji
do 30 czerwca 2024
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Normy emisji spalin EURO 4 lub wyzej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dowóz dzieci i młodzieży do jednostek oświatowych na terenie Gminy Lipiany w okresie od 1.09.2023r. do 30.06.2024r. realizowany w oparciu o komunikację regularną na podstawie biletów miesięcznych

Zamawiający Gmina Lipiany (Lipiany, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dowóz dzieci i młodzieży do jednostek oświatowych na terenie Gminy Lipiany w okresie od…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie WLKP. Wartość umowy: 253 978 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina LipianyLipiany, Zachodniopomorskie (powiat Pyrzycki →)opublikowano 9 listopada 2023
Wartość umowy
253 978 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie WLKP (Gorzów Wielkopolski).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 253 977,90 zł (umowę zawarto 28 sierpnia 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2024 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail