Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
3 367 125 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    3 294 555 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru inwestorskiego w zakresie robót konstrukcyjnych i ogólnobudowlanych nad pracami związanymi z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: ” Rewitalizacja budynku Szkoły Muzycznej – Etap I. Formuła zaprojektuj
    Wartość umowy
    72 570 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji40%Częstotliwość pobytu inspektora nadzoru na budowie40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Rewitalizacja budynku Szkoły Muzycznej – Etap I. Formuła zaprojektuj i wybuduj

Zamawiający Powiat Lubański (Lubań, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Rewitalizacja budynku Szkoły Muzycznej – Etap I. Formuła zaprojektuj i wybuduj”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 3 367 125 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Powiat LubańskiLubań, Dolnośląskie (powiat Lubański →)opublikowano 3 listopada 2023
Łączna wartość umów
3 367 125 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Kontrapost Konserwacja Zabytków Urszula Girtler (część 1); Dantex Tomasz Daniłów (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 3 367 125,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

POWIAT LUBAŃSKI

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230821374

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Adama Mickiewicza 2

1.5.2.)Miejscowość

Lubań

1.5.3.)Kod pocztowy

59-800

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.)Numer telefonu

75 64 64 364

1.5.8.)Numer faksu

75 64 64 321

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@powiatluban.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.powiatluban.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia.sidaspzp.pl/zamawiajacy/powiat-lubanski1

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Rewitalizacja budynku Szkoły Muzycznej – Etap I. Formuła zaprojektuj i wybuduj

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-af3c4437-e437-11ed-9355-06954b8c6cb9

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00475453

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-11-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00032970/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.6 Rewitalizacji budynku Szkoły Muzycznej – Etap I. Formuła zaprojektuj i wybuduj

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00196585

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SR.042.4.4.2021

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

3501635,90 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Rewitalizacja budynku Szkoły Muzycznej – Etap I. Formuła zaprojektuj i wybuduj”
Zakres robót w Części I obejmuje między innymi:
1) wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na podstawie Programu Funkcjonalno-Użytkowego;
2) uzyskanie wymaganych opinii, uzgodnień i pozwoleń
3) wykonanie robót budowlanych zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową,
4) wykonanie dokumentacji powykonawczej;
5) przeniesienie na zamawiającego majątkowych praw autorskich do dokumentacji projektowej i dokumentacji powykonawczej

4.5.3.)Główny kod CPV

45212350-4 - Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

4.5.5.)Wartość części

3294555 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru inwestorskiego w zakresie robót konstrukcyjnych i ogólnobudowlanych nad pracami związanymi z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: ” Rewitalizacja budynku Szkoły Muzycznej – Etap I. Formuła zaprojektuj i wybuduj”

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne

4.5.5.)Wartość części

72570,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

3294555,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

7664781,90 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

3294555,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Kontrapost Konserwacja Zabytków Urszula Girtler

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9241915160

7.3.3)Ulica

Żołnierzy II Armii WP 1

7.3.4)Miejscowość

Witoszyn

7.3.5)Kod pocztowy

68-131

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

3294555,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

72570,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

72570,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

72570,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Dantex Tomasz Daniłów

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6151345131

7.3.3)Ulica

Wyspiańskiego 1A/4

7.3.4)Miejscowość

Zgorzelec

7.3.5)Kod pocztowy

59-900

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

72570,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212350-4Budynki o szczególnej wartości hist…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
577 531 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
402 645 zł1 141 019 zł
Rozstęp międzykwartylowy
738 373 zł
Źródło próbki
CPV 45212350· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
402 645 zł
Mediana
577 531 zł
Górny kwartyl
1 141 019 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Lubański prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Lubań.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 3 367 125 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212350-4 (Budynki o szczególnej wartości historycznej lub architektonicznej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Kontrapost Konserwacja Zabytków Urszula Girtler (Witoszyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.