Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
678 683 zł
Umowa zawarta
26 października 2023
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 678 683 zł – 905 234 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

dostawy gumowych taśm przenośnikowych do sortowni i kompostowni Zakładu Utylizacyjnego Sp. z o.o.

Zamawiający Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o. (Kowale, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „dostawy gumowych taśm przenośnikowych do sortowni i kompostowni Zakładu Utylizacyjnego…”, wybierając ofertę wykonawcy CONTIX INVEST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa. Wartość umowy: 678 683 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Zakład Utylizacyjny Sp. z o.o.Kowale, Pomorskieopublikowano 2 listopada 2023
Wartość umowy
678 683 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CONTIX INVEST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 678 683,25 zł (umowę zawarto 26 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 678 683,25 zł do 905 233,75 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail