Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa ulic Jana Kochanowskiego, Jana Długosza, Bartosza Głowackiego w Częstochowie
Zamawiający MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE (Częstochowa, Śląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa ulic Jana Kochanowskiego,…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 244 199 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=1493, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
03 marca 2022
Termin ofert: 11 marca 2022 10:30Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
25 kwietnia 2022
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
31 października 2023
1 wykonawca
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
- 1
ZakresWybrano ofertę firmy Zakład Projektowania Dróg i Mostów TWZI Tomasz Zawadzki (Częstochowa).
- 2
ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 196 185,00 zł.
- 3
ZakresZamówienie obejmuje przygotowanie projektu budowlanego, wykonawczego, przedmiarów robót, informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia (BIOZ) oraz kosztorysów inwestorskich w formie PDF i edytowalnej.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 150309847 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Legionów 52 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Częstochowa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 42-202 |
| 1.4.4.) | Województwo | śląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL224 - Częstochowski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 34 366 43 05, 34 366 43 37, 34 366 40 95 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zp@mzd.czest.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.mzd.czest.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-54c84522-9ae2-11ec-baa2-b6d934483bfb |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2023/BZP 00470810 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2023-10-31 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00074551/01 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa ulic Jana Kochanowskiego, Jana Długosza, Bartosza Głowackiego w Częstochowie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiot zamówienia dotyczy opracowania dokumentacji projektowej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 2 września 2004r w sprawie szczegółowego zakresu i formy dokumentacji projektowej, specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych oraz programu funkcjonalno-użytkowego i Rozporządzeniem Ministra Rozwoju z dnia 11 września 2020r. w sprawie szczegółowego zakresu i formy projektu budowlanego dla zadania pod nazwą: Rozbudowa ulic Jana Kochanowskiego, Jana Długosza, Bartosza Głowackiego w Częstochowie, obejmującej: |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2022-04-22 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | do 2022-12-22 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Zakład Projektowania Dróg i Mostów TWZI Tomasz Zawadzki |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 5731388323 |
| 4.3.3.) | Ulica | ul. Orkana 5 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Częstochowa |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 42-229 |
| 4.3.6.) | Województwo | śląskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 196185 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania w BZP lub Dz. Urz. UE | 2022/BZP 00133359/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2023-06-27 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Nie |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 196185,00 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Wydłużenie terminu realizacji zamówienia spowodowane było długotrwałą procedurą uzyskania pozwolenia wodno-prawnego oraz warunków i uzgodnień branżowych.
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.