Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 457 366 zł
Umowa zawarta
13 października 2023
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 1 457 366 zł – 1 865 910 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi archiwizacji dokumentów.

Zamawiający Ministerstwo Edukacji Narodowej (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi archiwizacji dokumentów”, wybierając ofertę wykonawcy SYSTEM AD ŁUPIJ, ROGUSKI sp. j. Wartość umowy: 1 457 366 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Ministerstwo Edukacji NarodowejWarszawa, Mazowieckieopublikowano 26 października 2023
Wartość umowy
1 457 366 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    26 października 2023

    3 oferty1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    17 czerwca 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy SYSTEM AD ŁUPIJ, ROGUSKI sp. j. (Warszawa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 457 365,50 zł (umowę zawarto 13 października 2023 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 1 457 365,50 zł do 1 865 910,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ministerstwo Edukacji i Nauki

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 387796051

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wspólna 1/3

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-529

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@mein.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/edukacja-i-nauka/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://zamowienia-mein.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi archiwizacji dokumentów.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3bad7853-35de-11ee-9aa3-96d3b4440790

2.5.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00464374

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2023-10-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00124787/18/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.22 Usługa archiwizacji dokumentów

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2023/BZP 00347914

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BDG-WZP.261.15.2023.IF

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

1918103,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest kompleksowe uporządkowanie, zewidencjonowanie i przekazanie do archiwum zakładowego Ministerstwa Edukacji i Nauki dotychczas niezarchiwizowanej dokumentacji wytworzonej przez komórki organizacyjne dawnego Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego (i jego poprzedników prawnych) oraz dawnego Ministerstwa Edukacji Narodowej (i jego poprzedników prawnych).
Akta będące przedmiotem archiwizacji znajdują się w dwóch siedzibach Ministerstwa Edukacji i Nauki w Warszawie (przy ul. Wspólnej 1/3 oraz przy Al. J.Ch. Szucha 25). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w Załączniku nr 8 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia, zwany dalej „OPZ” oraz w Załączniku nr 9 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy, zwane dalej „PPU”.

4.5.3.)Główny kod CPV

79995100-6 - Usługi archiwizacyjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1457365,50 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1865910,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1457365,50 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SYSTEM AD ŁUPIJ, ROGUSKI sp. j.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1132900528

7.3.3)Ulica

ul. Ratuszowa 11

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-450

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2023-10-13

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1457365,50 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79995100-6Usługi archiwizacyjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →